Strefa UX | Wprowadzenie do Axure. Warsztat

O wiele łatwiej jest rozmawiać i dyskutować nad kluczowymi dla projektu funkcjami, jeśli możemy coś pokazać, choćby w formie prostej makiety.
Kiedy: 11.12.2017 (poniedziałek), godz. 17:00-20:00
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, budynek III, sala F/H
Rejestracja: strefauxaxure.evenea.pl

Zapraszamy na warsztat wprowadzający do tematyki Axure – programu, który pomaga w prostym rysowaniu stron www, aplikacji czy systemów. Podczas warsztatu zapoznasz się z podstawowymi elementami programu i nauczysz się tworzyć proste prototypy.  Dzięki temu bez znajomości programowania będziesz w stanie opracować prostą wizualizację swojego konceptu.

Dla kogo?
Warsztat kierujemy do osób, które pracują w obszarze tworzenia stron www lub aplikacji. Pierwszeństwo udziału w warsztacie będą mieli początkujący, które jeszcze nie mieli do czynienia z Axure’m, a potrzebują wesprzeć się tym narzędziem podczas spotkań projektowych, rozmów z osobami decyzyjnymi czy w trakcie konsultacji z programistami. 

Czego się dowiesz?
  • Czym są biblioteki axure'a i jak z nich korzystać?
  • W jaki sposób stosować panele dynamiczne?
  • Dlaczego mastery są tak pomocne i jak z nich korzystać?
  • Jak udostępniać prototypy na zewnątrz?
Warsztat poprowadzi Michał Bączek - projektant i badacz z ponad 4 letnim doświadczeniem w tworzeniu produktów cyfrowych. Maczał palce w rozwoju serwisów takich jak itaka.pl i gratka.pl, z których miesięcznie korzystają miliony Polaków. Zakręcony na punkcie danych ilościowych i jakościowych, które chętnie wykorzystuje w codziennej pracy nad optymalizacją produktów. Obecnie organizator cyklicznej konferencji WUD Trójmiasto i UX Designer w Polska Press. Uzależniony od czytania książek fantastycznych.

Ważne! Na warsztat zabierz swój laptop z zainstalowaną wersją Axure’a, choćby wersją trial. Można ją pobrać tutaj: www.axure.com/download
11.XII
17:00-20:00
I Piętro III
Strefa Startup