Dla studentów

Organizujemy warsztaty i spotkania. Wspieramy studenckie inicjatywy.

W jaki sposób odnaleźć się na rynku pracy? A może jednak rozpocząć od własnego biznesu? Co się kryje pod określeniem „dobra prezentacja”? Finalnie – co robić, aby ustrzec się błędów?

Brzmi poważnie? W Strefie Startup Gdynia udowadniamy, że do tematu kariery i przedsiębiorczości można także podejść na luzie.

Organizujemy Strefę Studenta – spotkania otwarte dla wszystkich studentów. Zapraszamy na nie ekspertów z dziedzin, które interesują uczestników naszych spotkań. Zachęcamy także, by głos zabierali studenci, chwaląc się swoimi projektami i dzieląc swoją wiedzą.

Z Politechniką Gdańską współorganizujemy Konkurs o nagrodę im. prof. Romualda Szczęsnego, a także jesteśmy patronem Konkursu Karole. Wspieramy również Studenckie Dni Jakości na Akademii Morskiej.

Chętnie współpracujemy z kołami naukowymi i organizacjami studenckimi. Jeśli więc działasz w kole naukowym lub organizacji studenckiej, masz w sobie żyłkę organizatora lub pomysł na realizację konferencji studenckiej czy warsztatów, zostań ambasadorem Strefy Startup Gdynia.

Każdy ambasador i ambasadorka otrzymuje gwarancję udziału w spotkaniach i warsztatach organizowanych przez Strefę Startup Gdynia. Ambasadorzy biorą także udział w dedykowanych im warsztatach z komunikacji, promocji oraz zarządzania projektami. Mają również do dyspozycji indywidualne konsultacje z wybranym ekspertem oraz otrzymują zaświadczenie o byciu ambasadorem PPNT i Strefy Startup Gdynia.

Do zadań ambasadorów należy: proponowanie programu wydarzeń w ramach Strefy Studenta, wsparcie organizacyjne i rekrutacyjne na uczelni/wydziale, aktualizacja bazy kół naukowych, badanie zapotrzebowania studentów na warsztaty i spotkania. 

Poznaj naszych Ambasadorów z Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Gdyni! 

Możesz także zajrzeć na naszą grupę na Facebooku.

Czekamy!