Inżynieria, automatyka, robotyka

Advanced Protection Systems Sp. z o.o.

APS to technologiczna spółka, która opracowała unikalny system do identyfikacji i neutralizacji dronów: Ctrl+Sky. Opracowany system oparty jest w całości na autorskich rozwiązaniach.
Advanced Protection Systems Sp. z o.o.
ul. Czechosłowacka 3, pokój 5.07 | Park Konstruktorów
81-336 Gdynia
48 784 346 949

office@apsystems.tech
Advanced Protection Systems wdraża rozwiązania, które mają zapewnić kompletne zabezpieczenie przed intruzywnymi dronami. APS opracowała i komercjalizuje unikatowy system do wykrywania i neutralizacji dronów. Opracowany system Ctrl+Sky oparty jest w całości na autorskich rozwiązaniach zespołu APS.

Codziennie, na całym świecie dochodzi o niebezpiecznych sytuacji z użyciem dronów, za pośrednictwem których możliwe jest wykradanie poufnych informacji czy szpiegostwo gospodarcze. Drony umożliwiają dostarczanie nielegalnych przesyłek do więzień i stanowią realne zagrożenie dla ruchu lotniczego. Naruszają bezpieczeństwo i prywatność. Niekontrolowane stanowią coraz większe zagrożenie dla masowych wydarzeń publicznych.

Dzięki wielosensorowej konstrukcji system umożliwia skuteczne wykrywanie i neutralizacje dronów zarówno w dzień i w nocy, w każdych warunkach pogodowych. System gwarantuje tzw. ochronę parasolową bez martwych stref, co sprawia, że każdy latający intruz zostanie wychwycony. Połączenie opatentowanych czujników radarowych, akustycznych, wizyjnych i radiowych umożliwia minimalizację fałszywych alarmów i wykrywanie nawet małych dronów na dystansie aż do 2000 metrów.

System skierowany jest do instytucji publicznych, obiektów strategicznych, jak np. elektrownie, lotniska, zakłady przemysłowe, stadiony oraz do właścicieli posesji ceniących sobie prywatność. 

APS aktywnie działa na rynku międzynarodowym. Oddziały spółki zlokalizowane są w Polsce i USA, a sieć dystrybucji obejmuje 32 kraje na całym świecie.
0-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z