Inżynieria, automatyka, robotyka

Ensolver

EnSolver zajmuje się dostarczaniem rozwiązań pełnego spektrum zagadnień mechanicznych dla klientów biznesowych. Oferuje: projekty mechaniki, analizy wytrzymałościowe MES i inne.
Ensolver
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia Gdynia
(+48) 603 052 276

biuro@ensolver.pl
www.ensolver.com
Firma EnSolver zajmuje się rozwiązywaniem technicznych zagadnień projektowych dla klientów biznesowych. Zapewnia wsparcie inżynierskie dla firm chcących rozwijać pomysły na innowacyjne produkty lub poszukujących nowych pomysłów.

Specjalnością firmy EnSolver jest projektowanie mechaniki oraz nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych - od obudów elektroniki po militarne serwo-napędy z obejściem ręcznym. Nietypowe konstrukcje łatwe do produkcji, ale wystarczająco wyrafinowane, aby zadziwić klientów. Części i całe wyroby plastikowe o skomplikowanych kształtach, modelowane powierzchniowo w 3d, stworzone od podstaw z uwzględnieniem technologii wtrysku i zaprojektowane by cieszyć oko. Analizy wytrzymałościowe metodą elementów skończonych oraz optymalizacja MES kształtu, aby wykorzystać do maksimum dostępny materiał.

EnSolver oferuje:
- konstruowanie mechaniki wyrobów od obudowy po złożone serwonapędy z uwzględnieniem elektroniki, elektryki i estetyki,
- wykonanie i dostarczenie prototypu urządzenia, jak również indywidualnie skonstruowanego pod kątem tworzonego produktu, precyzyjnego oprzyrządowania produkcyjnego,
- projektowanie części i całych wyrobów plastikowych o skomplikowanych kształtach,
- modelowanie 3d CAD - bryłowe i powierzchniowe,
- analizy wytrzymałościowe, optymalizacja MES oraz symulacje,
- dobór technologii wytwarzania z uwzględnieniem technologii CNC, formowania wtryskowego, rapid prototyping oraz rapid manufacturing,
- tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej i technicznej (CAD i papierowej),
- doradztwo techniczne i konsultacje,
- tworzenie renderowanych wizualizacji, rysunków marketingowych oraz specjalistyczna fotografia produktowa.

Dzięki oferowanym przez firmę EnSolver usługom pomysłodawca nowego produktu może przejść przez najtrudniejszy etap rozwiązywania problemów technicznych bez konieczności czasochłonnego i kosztownego tworzenia lub poszerzania własnego działu projektowo-konstrukcyjnego. Może też zredukować zaangażowanie swego działu projektowo-konstrukcyjnego do niezbędnego minimum i móc tym samym przeznaczyć jego czas na inne zadania. Nawet firma bez jakiegokolwiek doświadczenia technicznego może z pomocą EnSolver zamienić swoją ideę w działający i nadający się do produkcji produkt. EnSolver jest też gotowy na podjęcie problemów interdyscyplinarnych. Zawdzięcza to zarówno współpracy z dobrymi inżynierami elektrykami i elektronikami, jak i z uwagi na własną wiedzę z tego zakresu, umiejętności efektywnej komunikacji ze specjalistami tych dziedzin z firmy klienta.
0-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z