Budynek
Pokój
IV
C3.14
Inżynieria, automatyka, robotyka

Grupa Activia

Grupa Activia powstała pod koniec 2009 roku w Polsce. Głównym zadaniem spółki jest wykonywanie instalacji fotowoltaicznych w podziale na zlecone etapy budowy.
Grupa Activia
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia Gdynia
662 020 030

michal@activiagroup.pl
www.activiagroup.pl
ACTIVIA powstała pod koniec 2009 roku w Polsce. Głównym zadaniem spółki jest wykonywanie instalacji fotowoltaicznych w podziale na zlecone etapy budowy. Ponad 5 letnie doświadczenie zbudowane zostało we współpracy z inwestorami z Belgii, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii, gdzie nasza firma wykonywała usługę Generalnego Instalatorstwa systemów PV. Realizowaliśmy zarówno montaże systemów dachowych jak i naziemnych. Łączna moc zainstalowana w tych krajach przez ostatnie 4 lata przekroczyła już ponad  500MW. Referencje udostępnimy na Państwa życzenie.
 
ACTIVIA współpracuje na stałe z grupą ponad 170 Instalatorów i Elektryków. Każda osoba to wykwalifikowany specjalista, posiadający niezbędne certyfikaty i szkolenia montażowo – elektryczne, umożliwiające pracę przy realizacji ww. projektów.  Każdy Instalator ma ponad 5 letnie doświadczenie w montażu systemów PV zarówno na dachu jak i na ziemi. Ze względu na strukturę zatrudnienia firma jest w stanie realizować szybko i skutecznie projekty praktycznie w całej Europie.
0-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z