Budynek
Pokój
II
G2 Laboratorium Biotechnologiczne
Inżynieria, automatyka, robotyka

FLOWAIR Głogowski i Brzeziński s.j

FLOWAIR jest ekspertem w ekologicznym i ekonomicznym ogrzewaniu obiektów o średnich i dużych kubaturach.
FLOWAIR Głogowski i Brzeziński s.j
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 627 57 22 24
+48 58 735 11 69
info@flowair.pl
www.flowair.pl

FLOWAIR jest ekspertem w ekologicznym i ekonomicznym ogrzewaniu obiektów o średnich i dużych kubaturach. W swojej ofercie produktowej posiadamy własnej produkcji nagrzewnice wodne LEO oraz kurtyny i kurtyno-nagrzewnice ELiS.

Dodatkowo jesteśmy dystrybutorem nagrzewnic gazowych i gazowych absorpcyjnych pompy ciepła firmy ROBUR. W swojej działalności szczególny naciski kładziemy na innowacyjne projekty i wdrożenia w zakresie ogrzewania powietrznego i wentylacji, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnego wzornictwa, oszczędności energii oraz zastosowaniem unikatowych metod sterownia. Ten zakres prac - realizowany jest przez Dział Techniczno - Rozwojowy (R&D) firmy FLOWAIR znajdujący się na terenie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Efektem naszej współpracy z PPNT są nowoczesne i innowacyjne urządzenia, dające użytkownikowi dodatkowe zalety w stosunku do istniejących produktów, np. energooszczędność, zwiększenie komfortu użytkowania, większą funkcjonalność, łatwość montażu, niższe koszty inwestycyjne i/lub eksploatacyjne oraz zwiększoną estetykę.

Ponadto w PPNT posiadamy własne laboratorium szkoleniowe, w którym przeprowadzamy szkolenia z zakresu nowoczesnych technik grzewczych. Przykładem naszych dotychczasowych działań jest stworzenie innowacyjnego, opatentowanego produktu ELiS DUO. Jest to urządzenie pełniące jednocześnie dwie funkcje tj. kurtyny i nagrzewnicy. Urządzenie służy do zabezpieczenia pomieszczenia przed stratami ciepła (kurtyna) oraz dogrzewa je gdy jest taka potrzeba (nagrzewnica). Pozostałymi przykładami pracy z PPNT są produkty LEO FL i FB. Oba doczekały się wielu nagród i wyróżnień między innymi „Dobry Wzór" 2006 i 2007.

Od konkurencyjnych urządzeń odróżniają się wykonaniem i wyglądem obudowy, specjalną konstrukcją konsoli montażowych oraz sterowaniem. Możliwość współpracy z PPNT pozwoliła nam również na promowanie i sprzedaż innowacyjnego systemu ogrzewania dla obiektów mieszkalnych i usługowych powyżej 250 m2 - gazowych absorpcyjnych pomp ciepła. Urządzenia pozyskują energię z otoczenia (z powietrza, ziemi, wody), charakteryzują się wysoką sprawnością rzędu 170% (co daje niskie koszty eksploatacji), oszczędnością powierzchni (pompę można instalować na zewnątrz budynku). Najważniejszą cechą tych pomp jest jednak zasilenie gazem (produkty konkurencyjne wykorzystują energię elektryczną) oraz ich uniwersalność (urządzenie służy nie tylko do ogrzewania ale i chłodzenia obiektów).

Nasze produkty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Jesteśmy już obecni w 16 krajach Europy. Możemy pochwalić się dużą liczbą zadowolonych klientów rekomendujących nasze rozwiązania i korzyści jakie dzięki nim osiągnęli. Jeżeli chcesz zaopatrzyć swój obiekt w profesjonalny system grzewczy/chłodzący, zapytaj nas. Zaproponujemy niedrogie i efektywne rozwiązanie. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz nasz film o historii ogrzewania: www.youtube.com/watch?v=BxZ4P8q4r-w

0-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z