Budynek
Pokój
II
F13
Inżynieria, automatyka, robotyka

GAZUNO LANGOWSKI sp.j.

Firma Gazuno powstała w 2013 roku wydzielając się po pięciu latach doświadczeń z Działu Gazowych Pomp Ciepła firmy Flowair.
GAZUNO LANGOWSKI sp.j.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 698 21 74

info@gazuno.pl
www.gazuno.pl

Firma Gazuno powstała w 2013 roku wydzielając się po pięciu latach doświadczeń z Działu Gazowych Pomp Ciepła firmy Flowair. Jesteśmy zespołem młodych i kreatywnych ludzi, którzy na co dzień łączą wiedzę, pasję i entuzjazm. Nasza siedziba mieści się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia, gdzie oprócz przestrzeni biurowej, posiadamy laboratorium z instalacją testową.

Pomagamy klientom zrozumieć zalety technologii gazowych absorpcyjnych pomp ciepła. Wspieramy pracę projektantów branżowych oraz wykonawców systemów grzewczych przy pierwszych instalacjach w nowej technologii. Dużą satysfakcję daje nam wypracowanie z klientem takiego rozwiązania, które przy rozsądnych kosztach inwestycyjnych, da jak najkrótszy okres zwrotu, dzięki niskim kosztom eksploatacji.

Dzięki naszemu wkładowi w rozwój technologii absorpcyjnych pomp ciepła zostaliśmy, jeszcze w strukturach Flowair, zaproszeni do konsorcjum badawczego Heat4U. Jest to jeden z najważniejszych projektów badawczych, finansowanych przez Wspólnotę Europejską w ramach 7-go Programu Ramowego mającego na celu wdrożenie gazowej absorpcyjnej pompy ciepła na potrzeby domów jednorodzinnych. W projekt zaangażowanych jest 14 najwiekszych firm europejskich zajmujących się energią, przemysłem oraz badaniami.

0-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z