Budynek
Pokój
IV
E2.30
IV
E2.29
Inżynieria, automatyka, robotyka

TMA AUTOMATION Sp. z o.o.

W TMA AUTOMATION Sp. z o.o. projektujemy i budujemy nowoczesne, interdyscyplinarne rozwiązania z zakresu: robotyki, automatyki, mechaniki, systemów wizyjnych.
TMA AUTOMATION Sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 728 545 595


www.tma-automation.com

TMA AUTOMATION Sp. z o.o. [skrót/marka : TMA] jest odpowiedzią na ciągle rosnące potrzeby rynku w dziedzinie automatyzacji procesów produkcyjnych. W TMA projektujemy i budujemy nowoczesne, interdyscyplinarne rozwiązania z zakresu: robotyki, automatyki, mechaniki i systemów wizyjnych.

Specjalizujemy się w projektowaniu i konstruowaniu robotów do etykietowania w formie [IML] oraz zrobotyzowanych stanowisk montażowych. Dajemy przedsiębiorstwom rozwiązania technologiczne, które pozwalają na zwiększenie wydajności pracy. Dzięki komplementarności naszych usług – wspartych specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem – gwarantujemy naszym Klientom współpracę na najwyższym poziomie.

Rozwój automatyki, robotyki oraz systemów wizyjnych stwarza niemal nieograniczone możliwości. Wciąż poszukujemy innowacyjnych rozwiązań w tych dziedzinach. Na potrzeby rozwijających się firm stworzyliśmy  Pracownię Automatyki, Robotyki i Systemów Wizyjnych. Na powierzchni ponad 230m2 znajdują się stanowiska m.in. robota typu DELTA, dwóch robotów typu SCARA, zaawansowanego i bardzo wydajnego systemu wizyjnego, mobilnego skanera 3D, systemu i czujnika wizyjnego.

Naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które w faktyczny sposób przełożą się na automatyzację procesów produkcyjnych oraz budowanie marki wyspecjalizowanej w łączeniu zaawansowanej technologii z użytecznością i ergonomią. Chcemy dostarczać roboty, dzięki którym każdy Klient uzyska szereg założonych dla swojego biznesu korzyści, a marka TMA AUTOMATION kojarzona będzie z najlepszymi koncepcjami i realizacjami.

Automatyzacja i robotyzacja to przyszłość nowoczesnego przemysłu. Nasze produkty i usługi dają możliwość wzrostu efektywności pracy, a co za tym idzie – uzyskania przewagi konkurencyjnej na rynku. Wspieramy ambitne idee i projekty, aby innowacje stały się motorem rozwoju także średnich i małych przedsiębiorstw, a marka automatyki i robotyki z Polski była na rynku europejskim i światowym symbolem najwyższej jakości.

0-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z