Budynek
Pokój
IV
A3.02
Inżynieria, automatyka, robotyka

General Engineering Solutions

GENERAL ENGINEERING SOLUTIONS, MULTIDYSCYPLINARNA FIRMA KONSULTINGOWA, WIODĄCY DOSTAWCA WYSOCE SPECJALISTYCZNYCH ROZWIĄZAŃ W SEKTORZE OBLICZEŃ INŻYNIERYJNYCH.
General Engineering Solutions
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 350 97 87
+48 506 161 334
office@ges.com.pl
www.ges.com.pl

GENERAL ENGINEERING SOLUTIONS, MULTIDYSCYPLINARNA FIRMA KONSULTINGOWA, WIODĄCY DOSTAWCA WYSOCE SPECJALISTYCZNYCH ROZWIĄZAŃ, W SEKTORZE OBLICZEŃ INŻYNIERYJNYCH

Firma została założona w 2008 roku, jako biuro projektowo-obliczeniowe. Zasadniczym celem, wynikającym ze strategii firmy, jest sukcesywne rozszerzanie aktywności w zakresie opracowywania zaawansowanych analiz, a tym samym umacnianie pozycji lidera branży na rynku krajowym i europejskim. Innowacyjny rozwój w obszarze rozwiązań o najwyższych standardach jakości, zgodnych z normami europejskimi, stanowi jeden z kluczowych elementów długofalowej strategii firmy.

W codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie symulacji numerycznych (CAE) oraz zaawansowane możliwości projektowania (CAD). Dokładamy starań, aby oferowane usługi i rozwiązania wyprzedzały trendy światowe. Wybierając nas, Klienci są w stanie osiągać swoje cele biznesowe, przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka i kosztów.

GES dostarcza kompleksowe rozwiązania dedykowane dla różnych dziedzin w przemyśle turbomechanicznym, kolejowym, stoczniowym i offshore. Świadczone przez nas usługi projektowe obejmują także szeroko rozumiany sektor konsumpcyjny. Wszystkie projekty opierają się na obecnych trendach konstrukcyjnych oraz maksymalnej optymalizacji konstrukcji pod względem użytkowym i ekonomicznym, poprzez odpowiednie dobranie materiałów i parametrów konstrukcji.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów, na początku 2014 roku, firma General Engineering Solutions stworzyła dedykowany Program „24h Trouble Shooting”, skierowany do tych, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy serwisowej. Ideą Programu jest pomoc w rozwiązaniu zaistniałego problemu poprzez świadczenie usług 24h na dobę, aby w jak najkrótszym czasie dokonać analizy problemu oraz dostarczyć Klientowi pełnych informacji.

Z myślą o satysfakcji Klientów, GES stara się konstruować oferty na najwyższym poziomie, dostarczając rozwiązania w błyskawicznym tempie. - Stawiamy sobie cele, które konsekwentnie realizujemy. Nasz zespół jest w pełni gotowy pracować 24h na dobę, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Program, który przygotowaliśmy jest w naszej ocenie obecnie najbardziej skutecznym narzędziem wsparcia, które wzmocni naszych Klientów i Partnerów Biznesowych. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem – przekonuje Paweł Kapelańczyk, założyciel firmy GES.

0-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z