Budynek
Pokój
IV
C5.33
Inżynieria, automatyka, robotyka

COLDEX - Zakład Usług Przemysłowych

Działalność firmy skoncentrowana jest na branży przemysłowej - chłodniczej. Firma realizuje kontrakty z zakresu projektowania i wdrażania nowoczesnych systemów i instalacji chłodniczych.
COLDEX - Zakład Usług Przemysłowych
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 735 12 50

coldex@coldex.pl
www.coldex.pl

Firma Coldex została założona w 1992 r. Działalność firmy skoncentrowana jest na branży przemysłowej - chłodniczej. Firma realizuje kontrakty z zakresu projektowania i wdrażania nowoczesnych systemów i instalacji chłodniczych. W większości przypadków dotyczy to modernizacji istniejących zakładów oraz wdrażania systemów chłodniczych do nowo powstałych. Technologia chłodnictwa oparta jest o naturalne czynniki chłodnicze.

Obecnie przedsiębiorstwo zamierza wzmocnić i rozszerzyć działalność badawczo-rozwojową, koncentrując się na projektowaniu i realizacji zaawansowanych technologicznie systemów chłodniczych w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i unijnych zmian legislacyjnych, które zostaną wprowadzone w życie 15 stycznia 2015 roku. Podążając za zmianami rynku w kierunku optymalizacji zużycia energii i ograniczenia emisji dwutlenku węgla powstał plan wdrożenia szeregu nowych rozwiązań instalacji chłodniczych mających na celu podniesienie konkurencyjności firmy w aspekcie wymagań rynkowych.

0-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z