Budynek
Pokój
I
7
Inne

Salvio sp. z o.o.

Salvio zajmuje się kompleksową obsługą firm i instytucji w zakresie ochrony danych osobowych oraz zarządzania ryzykiem dla bezpieczeństwa informacji.
Salvio sp. z o.o.
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 71 26 360
+48 733 063 360
odo@salvio.pl
www.salvio.pl/
Dbamy o to, by zaspokoić potrzeby naszych klientów, oferując rozwiązania, które łączą w sobie innowacyjność i prostotę, a także gwarantują zgodność z obowiązującymi przepisami prawa i powszechnie uznawanymi normami. Naszym flagowym produktem jest Panel SALVIO– aplikacja, która ułatwi zarządzanie ochroną danych osobowych w organizacji. Dzięki Panelowi, przedsiębiorca zyska większą kontrolę nad uprawnieniami swoich pracowników. Panel jest tworzony od podstaw, w zgodzie z krajowymi i europejskimi przepisami ochrony danych osobowych.

Salvio oferuje również całą gamę usług, pozwalających osiągnąć zgodność z przepisami ochrony danych osobowych dowolnej firmie lub instytucji, od jednoosobowej działalności do wielkich korporacji, od sektora non-profit po najpoważniejszych biznesowych graczy. Każde nasze działanie jest „skrojone na miarę” i dostosowane do charakteru działalności, budżetu i wielkości organizacji.

Przeprowadzamy audyty u naszych klientów, wskazując im na najpoważniejsze problemy i doradzając najlepsze sposoby na ich rozwiązanie. Oprócz konwencjonalnych sprawdzeń, salvio oferuje nowoczesne audyty on-line, oparte na spersonalizowanych ankietach oraz zdalnym kontakcie.

W ramach wdrożeń przepisów ochrony danych osobowych, salvio sporządza niezbędną dokumentację, którą klient może wdrożyć do swojej organizacji. Wśród nich znajduje się polityka bezpieczeństwa i instrukcja zarządzania systemem informatycznym, wymagane polskimi przepisami ochrony danych osobowych. Oferujemy dokumentację uwzględniającą specyfikę konkretnej organizacji, a także zastaną infrastrukturę i dotychczasowe procedury, zamiast sprzedawać gotowe wzory z niepewnych źródeł, które klient musi jeszcze samodzielnie dostosowywać.

Salvio prowadzi szkolenia dla firm i instytucji, zarówno z ochrony danych osobowych,RODO, ABI, IOD, ASI, DPIA, szacowania ryzyka jak i bezpieczeństwa informacji w ogólności. Podczas zajęć stawiamy przede wszystkim na praktykę oraz interakcję z uczestnikami.  Trenerem odpowiedzialnym za prowadzenie szkoleń jest prawnik, posiadający profesjonalne doświadczenie w dziedzinie ochrony danych osobowych.