Inne

Payment Technology sp. z o. o.

Payment Technology to spółka specjalizująca się w branży finansowej, gdzie wdraża zaawansowane technologie informatyczne.
Payment Technology sp. z o. o.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia Gdynia
+48 58 739 63 60
+48 58 739 63 94
biuro@paymenttechnology.pl
www.paymenttechnology.pl
Ponad 4 letnie doświadczenie w realizacji usług płatniczych zdobywaliśmy współpracując z firmą Polskie Przelewy. Upraszczamy i usprawniamy wykonywanie operacji finansowych przy zastosowaniu najnowszych technologii. Zbudowaliśmy nowoczesne narzędzia znajdujące szerokie zastosowanie na rynku usług płatniczych. Nasz system informatyczny realizuje wszelkie rodzaje płatności + przekazy płatnicze do Poczty Polskiej i ATM. Do współpracy zapraszamy Partnerów, których interesują szybkie i masowe przekazy międzybankowe, potwierdzenie tożsamości klientów oraz wypłata gotówki. Zlecenia realizujemy w przeciągu 10 minut bądź natychmiastowo.

 Od samego początku naszej działalności dbamy o ciągły rozwój swoich usług płatniczych i informatycznych. Od samego początku zależy nam na wyszukaniu najlepszych rozwiązań dla szybkich, bezpiecznych, łatwych i tanich przelewów oraz transferów gotówki. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania społeczeństwa dotyczące szybkiej obsługi klienta w zakresie wypłat, rozwijania narzędzi informatycznych, budowy nowych kanałów dystrybucji gotówki i potwierdzenia tożsamości klienta. Dzięki temu realizujemy zlecenia dla firm pożyczkowych, punktów kasowych, banków i instytucji finansowych.