Inne

Marek Ścibior Brawurowe.pl

Korzystając z malowniczej metafory mówię o sobie, że jestem didżejem informacji (infoDJ). Zajmuje się twórczym przekształcaniem informacji oraz wymyślaniem (brawurowych) prezentacji.
Marek Ścibior Brawurowe.pl
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 792 603 577

marek@brawurowe.pl
marekscibior.pl

Nowy świat pomysłowych prezentacji

Nazywam się Marek Ścibior. W 2010 roku rozpocząłem nowe zawodowe życie. Korzystając z malowniczej metafory mówię o sobie, że jestem didżejem informacji (infoDJ). Zajmuje się twórczym przekształcaniem informacji oraz wymyślaniem (brawurowych) prezentacji.

Jestem praktykiem. Opracowuję koncepcje prezentacji i slajdów, przetwarzam informacje, przygotowuję scenariusze, również do prezentacji animowanych i tzw. video explainers. Tworzę prezentacje w PowerPoincie, Keynocie i Prezi – który świetnie sprawdza się w opowiadaniu wizualnych historii w oparciu o dedykowane ilustracje. Słowem, wchodzę do akcji od samego początku po finał.

Podczas szkoleń i warsztatów chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z niełatwej sztuki tworzenia prezentacji

Jestem miłośnikiem konferencji TED, dzięki którym zmienia się również świat prezentacji i popularyzacji wiedzy. Pisałem o tym fenomenie w Niezbędniku Inteligenta i miałem przyjemność prowadzić TEDxGdynia.