Budynek
Pokój
IV
C1.13
ICT

V4B sp. z o.o.

Bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży gastronomicznej, stworzyliśmy projekt, pozwalający na obserwację tego biznesu w czasie rzeczywistym - online.
V4B sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 601 471 111

kontakt@v4b.pl
www.v4b.pl
Nasza usługa polega na automatyzacji procesów kontrolnych biznesu poprzez wprowadzenie zarówno działań, jak i łatwych narzędzi do obsługi, które w sposób półautomatyczny szybko dostarczają informacje o ważnych wskaźnikach w biznesie.

Współpraca z klientem zaczyna się od szczegółowego audytu, na podstawie którego tworzymy „szyte na miarę” narzędzia, pozwalające na podejmowanie działań optymalizacyjnych w czasie rzeczywistym. Klient widzi wyniki finansowe swojej firmy, jeszcze przed zakończeniem miesiąca rozliczeniowego.

Każdy z klientów może skorzystać z dodatkowych usług, miedzy innymi z prowadzonej raz w miesiącu telekonferencji z naszym managerem przedstawiającym wnioski i wyniki, oraz z wielu szkoleń z zakresu zarzadzania personelem, zarzadzania finansami itp.

Jesteśmy managerem zewnętrznym z kilkunastoletnim doświadczeniem, który dostarczając innowacyjne i skuteczne rozwiązania oraz posiłkując się liczbami stworzy z Tobą BIZNES A NIE TYLKO RESTAURACJĘ.