Budynek
Pokój
IV
B3.06
ICT

Posbit.pl Sp. z o.o.

Zajmujemy się produkcją wbudowanych systemów informatycznych, wspomagających proces sprzedaży. Sztandarowym produktem firmy jest system IceRetail, przeznaczony do stanowisk fiskalnych.
Posbit.pl Sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia Gdynia
+48 58 500 49 99

michal.gorski@posbit.pl
www.iceretail.pl
Firma Posbit.pl Sp. z o.o. działa od 2013 roku. Zajmujemy się produkcją wbudowanych systemów informatycznych, wspomagających proces sprzedaży. Głównym celem naszych produktów jest osiągnięcie maksymalnej ergonomii pracy oraz integracja oprogramowania ze sprzętem, aby wyeliminować problemy związane z serwisowaniem systemu informatycznego.

W swojej pracy bazujemy na narzędziach typu open source oraz sprzęcie produkowanym przez firmę Intel. Wszystkie nasze produkty wyposażone są w autorski system operacyjny wywodzący się z rodziny systemów typu Linux. Dedykowany system operacyjny pozwala osiągnąć maksymalną wydajność oraz bezawaryjność.

Sztandarowym produktem firmy jest system sprzedażowy IceRetail, przeznaczony do stanowisk fiskalnych wyposażonych w drukarkę fiskalną.

Nasza firma została uznana jako innowacyjna i została przyjęta w poczet firm Pomorskiego Parku Naukowo-Technicznego w Gdyni, w którym to mieści się jej główna siedziba. Kreatywny zespół ludzi posiadający duże doświadczenie w obsłudze informatycznej firm, pracuje nad nowymi rozwiązaniami wspomagającymi szybką i łatwą sprzedaż.