ICT

LEA24 sp. z o.o.

Jesteśmy twórcami systemu informatycznego do obsługi małych i średnich firm, integrującego funkcje rozbudowanego CRM, zarządzania projektami, obiegu dokumentów, obsługi finansów i wiele innych.
LEA24 sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia Gdyniawww.lea24.pl
LEA to informatyczny system do zarządzania: nowoczesny, innowacyjny, kompleksowy i w pełni mobilny. Jest zbiorem aplikacji, które można dowolnie dobrać i ułożyć w spójne narzędzie obsługujące procesy realizowane przez przedsiębiorstwo.

Pełen proces obsługiwany przez system rozpoczyna się w chwili przygotowania oferty przez pracownika firmy. Akceptacja oferty powoduje jej zamianę w zamówienie wewnętrzne, co jest punktem wyjścia do kolejnych elementów procesu: zarządzania projektem, zlecenia produkcji, zamówienia towarów u dostawców, zakupów oraz sprzedaży towaru lub usługi. Towarzyszy im obsługa magazynów, rozliczenie płatności, raportowanie oraz windykacja.

W systemie dostępne są także mechanizmy obsługi sklepu internetowego, integrator z Allegro, integrator firm kurierskich, narzędzia marketingowe (wysyłka mail i SMS), automat czytający faktury kosztowe. Dostępne są także zintegrowane: komunikator wewnętrzny oraz klient poczty e-mail.

LEA to rozwiązanie webowe, zbudowane z wykorzystaniem najnowszych technologii (HTML5/CSS3, RWD) i trendów. Projektując system kładliśmy nacisk na intuicyjność i łatwość obsługi interfejsu, a także na szybką dostępność najważniejszych informacji dla uprawnionych osób. Ponadto w całości systemu zaszyliśmy szereg mechanizmów podnoszących bezpieczeństwo danych.

System dedykujemy firmom, których nie stać na drogie systemy, a których potrzeby są zbliżone do znacznie większych przedsiębiorstw. Głównymi adresatami naszego systemu jest więc sektor MŚP.