ICT

InterIT

Specjalizujmy się w produkcji i dystrybucji szkoleń e-learningowych. Nasze produkty i świadczone przez nas usługi łączą innowacyjne rozwiązania IT z najlepszymi praktykami w nauczaniu na odległość.
InterIT
Aleja Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+58 341 80 58

biuro@interit.eu
www.interit.eu

Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań wspierających efektywny rozwój przedsiębiorstw oraz optymalizowanie ich zasobów: ludzkich, finansowych oraz czasowych. 

Tworząc szkolenia e-learningowe wykorzystujemy najlepsze praktyki, będące wynikiem bogatych doświadczeń, współpracy z ekspertami oraz wiedzy i umiejętności naszego zespołu. Pomagamy wybrać optymalne rozwiązania metodyczne, tworzymy animacje i grafiki oraz stosujemy nowoczesne metody aktywizujące użytkowników kursów. Nasz system współpracy opiera się na indywidualnym podejściu do każdego Klienta i realizowanego przedsięwzięcia. Szkolenia dedykowane są niepowtarzalne i stanowią atrakcyjne źródło wiedzy.

Poza szkolenia e-learningowymi w naszej ofercie znajduje się platforma edukacyjna oraz system zarzadzania czasem pracy, umożliwiający ewidencjonowanie czasu pracy raportowanie działań pracowników oraz system zgłaszania i śledzenie błędów wynikłych w trakcie produkcji.

Więcej informacji o nas na www.interit.eu. Zapraszamy do współpracy!