ICT

MenagoCRM Sp. z o.o.

Sztandarowym produktem firmy jest wdrażany w tej chwili portal kooperacji w branży protetyki stomatologicznej dental24.co.
MenagoCRM Sp. z o.o.
ul. Sieradzka 113
81-503 Gdynia
+ 48 58 380 04 03

menago@menagocrm.pl
www.menagocrm.pl

Firma  MenagoCRM Sp. z o.o., pomimo tego, że istnieje od wielu lat, nowy rozdział swojej działalności rozpoczęła na początku 2013 roku.

Pozyskując nowych inwestorów i zdeterminowaną, profesjonalną kadrę, może w końcu bardziej konkretnie wcielać w życie swoje innowacyjne idee [O firmie]. Sztandarowym produktem firmy jest wdrażany w tej chwili portal kooperacji w branży protetyki stomatologicznej dental24.co. Jest to pierwszy krok na drodze do automatyzacji kooperacji w różnych branżach. Właściwy moment na powszechny portal kooperacji w tej branży wynika z dynamicznego wchodzenia na rynek technologii 3d CAD / CAM [laboratoryjne skanery3d] i związanych z tym procesem zmian w technologii wytwarzania  produktów i usług.  Drugi istotny powód to rewolucja ekonomii współdzielenia [sharing economy]. Według firmy konsultingowej PwC, sektor sharing economy wart jest obecnie 15 mld dolarów, a w ciągu dziesięciu lat jego wartość wzrośnie do 335 mld USD. Z kolei Vivek Bapat, wiceprezes ds. marketingu w koncernie SAP, prognozuje, że w ciągu 10-15 lat globalny rynek urośnie do astronomicznej kwoty 90 bilionów dolarów. Niektórzy porównują to z rewolucją na miarę rozkwitu branży internetowej. dental24.cooperation  to innowacyjny projekt, dofinansowany ze środków Unii Europejskiej, o międzynarodowym zasięgu. Krótki  opis systemu na stronach Agencji Rozwoju Przemysłu: www.web.gov.pl/firmy-i-uslugi/katalog-b2b/22_2185.html

 

Prezentacja systemu dental24.cooperation

Opis systemu dental24.co: www.menagocrm.pl/opis-systemu

O projekcie dental24.co: www.menagocrm.pl/o-projekcie-dental24 Jest to pierwszy krok firmy do wdrożeń tego typu portali w innych branżach.