ICT

Bardins Sp. z o.o.

Bardins Sp. z o.o. specjalizuje się w nowoczesnych narzędziach do projektowania, wizualizacji oraz druku 3D. Prowadzimy szkolenia z obsługi silników renderujących, programu Rhinoceros czy drukarki 3D.
Bardins Sp. z o.o.
ul. Cyfrowa 6 pok. B1.11
71-441 Szczecin Gdynia
+48 91 4201090

info@bardins.pl
www.bardins.pl

Bardins Sp. z o.o. jest szczecińską firmą z branży IT specjalizującą się w nowoczesnych narzędziach do projektowania, wizualizacji i druku 3D.

Nasza firma jest dostawcą szerokiej gamy produktów, w tym oprogramowania do projektowania przestrzennego Rhinoceros wraz z wieloma dedykowanymi mu rozszerzeniami m.in. dla architektów, jubilerów, projektantów jachtów, wzornictwa przemysłowego i wielu innych branż. Wśród silników renderujących oferujemy m.in. takie narzędzia jak Maxwell, V-ray czy KeyShot. Jesteśmy także autoryzowanym sprzedawcą drukarek 3D firmy Zortrax.

Firma posiada własną pracownię 3D oraz prowadzi specjalistyczne szkolenia. Autoryzowane Centrum Szkoleniowe i Dział Sprzedaży firmy Bardins Sp. z o.o. posiadają ponad 20 autoryzacji firm i instytucji z całego świata.

Wyróżniamy się na rynku. Nasza odmienność polega na tym, iż zajmujemy się nie tylko sprzedażą sprzętu i oprogramowania, ale także czynnie go użytkujemy. Dzięki temu, nasza oferta jest zawsze sprawdzona i kompletna. Prowadząc własną pracownię digitalizacji i rekonstrukcji 3D, mamy codzienną możliwość dokładnego sprawdzenia wybranych produktów. Tworzymy własne projekty, poświęcamy wiele czasu na testowanie optymalnych rozwiązań oraz wdrażanie innowacji w tradycyjne sposoby pracy.

Wspieramy niezależnych twórców i projektantów. Uczymy chętnych poznania świata 3D poprzez organizację szkoleń, sami nieustannie doskonaląc nowe techniki i narzędzia. Wychwytujemy nowe trendy i innowacyjne rozwiązania, jeszcze mało znane, często wciąż niedoskonałe, ale z wielką perspektywą na przyszłość.

Jesteśmy prekursorami w zastosowaniu fotogrametrii cyfrowej w digitalizacji 3D obiektów historycznych i zabytkowych oraz twórcami własnych, autorskich rozwiązań w dziedzinie cyfrowej rekonstrukcji 3D na podstawie planów, zdjęć, dokumentów, itp.

Nasza firma jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej, Klastra Przemysłów Kreatywnych i Klastra IT w Szczecinie. Wpisani jesteśmy do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie, zostaliśmy także uczestnikami E-Parku PPNT w Gdyni.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Bardins Sp. z o.o.