Budynek
Pokój
IV
C2.35
ICT

JIT Solutions Sp. z o.o.

Naszą motywacją jest dostarczanie usług programistycznych na najwyższym, eksperckim poziomie.
JIT Solutions Sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 352 13 81

jitsolutions@jitsolutions.pl
www.jitsolutions.pl

Kluczowym czynnikiem rozwoju JIT jest działanie w oparciu o model JIT QUALITY APPROVED™. Reprezentuje on wyjątkowe podejście do całego procesu wytwarzania oprogramowania i obejmuje swoim zasięgiem szerokie spektrum działania firmy. Już od etapu rekrutacji, nasi eksperci dbają o to, aby selekcja kandydatów była przeprowadzana wielowymiarowo – weryfikowane są zarówno umiejętności techniczne jak i interpersonalne.

W trakcie współpracy z klientem, zapewniamy pełen dostęp do workflow naszego zespołu, dzięki czemu możliwe jest zwinne prowadzenie projektu. Pełna transparentność JIT wzmacnia cenione przez nas wartości – zaufanie, otwartość i współpracę fair play.

Oferta: 

  • Outsourcing specjalistów IT
  • Projekty pod klucz
  • Usługi eksperckie
  • Produkty:

    - LOGIMI to oprogramowanie dla branży spedycji morskiej dostarczane w modelu SaaS. Dzięki niemu możliwe jest zarządzanie kartą spedycyjną w nowym, cyfrowym wydaniu. LOGIMI dostępny jest na różnych urządzeniach mobilnych (tablety i smartfony), przez co zarządzanie procesem spedycyjnym jest proste i wyjątkowo efektywne.

    - JIT Mon - proponujemy dostarczenie, wdrożenie i utrzymanie własnych, opartych o OpenSource narzędzi JIT Mon służących do monitorowania popularnych serwerów aplikacyjnych JEE. Narzędzia są̨ bezobsługowe i nie wymagają żadnych zmian w kodzie aplikacji. W ramach usługi możliwe jest zintegrowanie narzędzi JIT Mon z istniejącymi w organizacji systemami monitoringu i raportowania.

    - IP Med - Projekt jest realizowany w konsorcjum Politechniki Gdańskiej oraz JIT Solutions w ramach Programu Badań Stosowanych Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Celem projektu jest opracowanie narzędzi technicznych oraz metod badawczych medyczno-informatycznych używanych w analizie danych medycznych. Wypracowane narzędzia oparte o metody statystyczne i machine learning mają znaleźć swoje zastosowanie m.in. w terapii osób po udarze mózgu.