Budynek
Pokój
IV
C3.05
ICT

Nord System

Utworzenie firmy Nord Systems Sp. z o.o zamknęło pewien etap naszej kariery zawodowej i otworzyło kolejny. Jesteśmy głęboko przekonani, że będzie on owocny i twórczy.
Nord System

Gdynia
503 385 659

kontakt@nord-systems.pl
www.nord-systems.pl

O naszej firmie

Utworzenie firmy Nord Systems Sp. z o.o zamknęło pewien etap naszej kariery zawodowej i otworzyło kolejny. Jesteśmy głęboko przekonani, że będzie on owocny i twórczy – każdemu zadaniu oddajemy się z zaangażowaniem i pasją.

Lata na rynku branżowym

Możemy śmiało przyznać, że przeszliśmy każdy etap branżowego wtajemniczenia. Już we wczesnych latach życia z pasją i zaangażowaniem zbieraliśmy pierwsze doświadczenie w programowaniu. Po zakończeniu studiów informatycznych i technicznych na najlepszych uczelniach politechnicznych w kraju, wkroczyliśmy na ścieżki poważnej kariery zawodowej. Podczas wielu lat pracy zdobywaliśmy doświadczenie na szeregowych i kierowniczych stanowiskach, przeszliśmy dziesiątki szkoleń podnoszących nasze kwalifikacje, tworzyliśmy zespoły i firmy, które istnieją do dziś. Nie raz byliśmy odpowiedzialni za prawidłowe przeprowadzenie poważnych projektów zarówno dla małych firm, jak i dużych organizacji – także państwowych. Dzięki pozyskaniu kontaktów mamy dostęp do grona specjalistów, którzy wraz z naszą firmą tworzą kompletne konsorcjum z branży IT.

Motorem napędowym firmy są fachowcy

Jesteśmy świadomi tego, iż zlecając nam przygotowanie strony czy aplikacji, klienci chcą mieć pewność, iż wybrali właściwych specjalistów. Z tego powodu na każde życzenie klienta przedstawiamy dokładny wykaz referencji współtwórców naszej firmy.

Nasza przeszłość nadaje kształt naszej przyszłości

Wykorzystując nasze doświadczenie przy tworzeniu różnego typu aplikacji i projektów, stworzyliśmy ofertę skierowaną do firm z różnych branż. Oprócz aplikacji i stron internetowych specjalizujemy się w budowaniu profesjonalnych systemów pracy wirtualnej. Z chęcią podejmiemy się także przygotowania wszelkich aplikacji, programów o zróżnicowanym stopniu trudności, zlecanych indywidualnie.

Głównym celem naszej firmy jest dostarczanie odbiorcą kompletnych produktów, spełniających wszystkie ich oczekiwania.

Nasza firma oprócz świadczenia usług, tworzy także własne innowacyjne projekty i produkty. Obecnie wdrażamy w życie szereg projektów autorskich a także, projekty które są wynikiem współpracy z zewnętrznymi inwestorami.