Budynek
Pokój
II
C9
ICT

Supervisor Sp. z o.o.

Supervisor Pietrzak Urbański Sp. z o. o. powstał w 2000 roku. Jesteśmy konstruktorami, autorami projektu oraz producentami rejestratorów samochodowych SUPERVISOR GPS z zastosowaniem modułów GPS.
Supervisor Sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 668 34 82

supervisor@supervisor.pl
www.supervisor.pl

Supervisor Pietrzak Urbański Sp. z o. o. powstał w 2000 roku.

Jesteśmy konstruktorami, autorami projektu oraz producentami rejestratorów samochodowych SUPERVISOR GPS z zastosowaniem modułów GPS. Konstrukcja rejestratora i oprogramowanie powstało wyłącznie na bazie naszego potencjału technologicznego i finansowego. Jesteśmy prawnym właścicielem wszystkich praw do projektu (posiadamy źródła oprogramowania).

Z założenia od początku chcieliśmy stworzyć narzędzie przeznaczone do efektywnego rozliczania i zarządzania dużą flotą pojazdów, wiele funkcji w programie pozwala na uzyskiwanie syntetycznych analiz z zadań zrealizowanych przez samochody. Takie podejście do tematu z całą pewnością odróżnia nasz produkt o całej gamy rejestratorów oferowanych na rynku gdzie najczęściej analiza oparta jest głównie na mapach elektronicznych. Obecnie przy rozwijaniu produktu współpracujemy z kilkoma firmami zajmującymi się oprogramowaniem, produkcją przemysłową i projektowaniem urządzeń elektronicznych

Całe nasze rozwiązanie jest w znacznym stopniu oryginalne i znacząco odbiega od oferowanych na rynku systemów. Naszym głównym celem jest zastosowanie metod analitycznych do planowania, nadzorowania i rozliczania zadań dla konkretnego pojazdu klienta.