Budynek
Pokój
IV
E5.28
ICT

Madkom S.A.

Madkom jest dostawcą i integratorem autorskiego oprogramowania do zarządzania dokumentami, informacją i procesami w administracji publicznej.
Madkom S.A.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 712 60 20

madkom@madkom.pl
www.madkom.pl

Madkom jest dostawcą i integratorem autorskiego oprogramowania do zarządzania dokumentami, informacją i procesami w administracji publicznej.

Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość prawa regulującego funkcjonowanie urzędów administracji publicznej pozwala projektować i wdrażać produkty w pełni zgodne z aktualnymi przepisami.

Zespół Madkom tworzą najlepsi specjaliści w dziedzinie programowania i wdrażania systemów informatycznych. Firma stale współpracuje również z ekspertami i praktykami w dziedzinie przepisów administracyjnych czy budżetu JST.

Flagowym produktem firmy jest system SIDAS (dawniej DocFlow), który funkcjonuje w jednostkach administracji publicznej (starostwa, urzędy miasta i gminy) na terenie jedenastu województw. SIDAS to kompleksowy, wielomodułowy system wspomagający pracę jednostek administracji samorządowej w zakresie zarządzania dokumentami, procesami i informacją. Wdrożenie systemu SIDAS w urzędzie ma na celu między innymi zapewnienie możliwości załatwiania spraw pomiędzy obywatelem, podmiotem gospodarczym a urzędem drogą elektroniczną oraz zaimplementowanie nowoczesnych technik informatycznych, w tym podpisu elektronicznego, w pracy urzędu. System umożliwia dostęp do urzędu przez całą dobę, siedem dni w tygodniu za pośrednictwem Internetu.

W ramach systemu oferowane są trzy grupy produktowe: DOKUMENTY, BUDŻET i EWIDENCJE. Produkty oferowane w ramach grup to:

DOKUMENTY

Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją (dawniej DocFlow Elektroniczny Obieg Dokumentów)
Cyfrowy Urząd (dawniej DocSign Cyfrowy Urząd)
Biuletyn Informacji Publicznej
Repozytorium Dokumentów
EWIDENCJE

Ewidencja Działalności Gospodarczej
Ewidencja Odpadów i Nieczystości
Ewidencja Nieruchomości
BUDŻET

System Planowania i Realizacji Budżetu
W ramach systemu SIDAS oferujemy również oprogramowanie służące integracji oferowanych przez naszą firmę systemów z oprogramowaniem innych producentów - Broker Integracyjny SIDAS.

Firma realizuje strategię ciągłego rozwoju organizacyjnego i technologicznego chcąc w jeszcze lepszym stopniu spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów. Dział Badań i Rozwoju Madkom nieustannie pracuje nad nowymi produktami oraz nad udoskonalaniem rozwiązań już istniejących.

Wiedza, doświadczenie oraz innowacyjność stosowanych rozwiązań to główne czynniki budujące wizerunek firmy Madkom, jako postępowej i nowoczesnej.

O wartościach reprezentowanych przez Madkom jak i o jakości oferowanych przez firmę produktów i usług najlepiej świadczy rosnąca liczba referencji wystawianych przez usatysfakcjonowanych klientów oraz zdobyte liczne nagrody i certyfikaty:

medal innowacje 2008
medal innowacje 2009
mercurius gedanensis
Przedsiebiorstwo Fair Play - 2007 -2010 w tym złoty certyfikat w 2009 r.
Najwyższa Jakość Quality International 2011

Trochę historii:

Madkom powstał w 1999 roku. Na początku działalności firma zajmowała się przede wszystkim sprzedażą sprzętu komputerowego oraz świadczeniem usług informatycznych.

Dynamiczny rozwój firmy doprowadził w 2005 roku do przekształcenia jej w Madkom Sp. z o.o. Od tego czasu firma skupiła się wyłącznie na rozwijaniu i wdrażaniu oprogramowania dla administracji publicznej.

W 2006 roku Madkom został partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, zrzeszającego firmy innowacyjne, oferujące najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Zespół, liczący wówczas pięć osób, rozpoczął sprzedaż nowego oprogramowania na terenie północnej Polski.

Z biegiem czasu firma rozszerzyła swoją działalność na rynek ogólnopolski realizując coraz więcej zamówień poza województwem pomorskim. Do chwili obecnej firma zrealizowała ponad 150 wdrożeń w całej Polsce a z wdrożonych systemów korzysta już ponad 11 000 użytkowników.

Rok 2011 jest dla firmy przełomowy, w tym roku, bowiem została powołana Madkom S.A., w ramy, której została przeniesiona cała struktura firmy Madkom Sp. z o.o.