Budynek
Pokój
I
137
ICT

Yoberi Sp. z o.o.

Yoberi to firma, która powstała w 2011 roku w Trójmieście, z inicjatywy ludzi posiadających szeroką wiedzę z zakresu technologii, mediów i reklamy.
Yoberi Sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 604 564 100

contact@yoberi.com
www.yoberi.com

Yoberi Sp. z o.o. to firma, która powstała w 2011 roku w Trójmieście, z inicjatywy ludzi posiadających szeroką wiedze z zakresu technologii, mediów i reklamy. Głównym celem działalności jest tworzenie dedykowanych, interaktywnych rozwiązań technologicznych- dostosowanych do potrzeb dzisiejszego rynku. Firma rozwija autorskie pomysły w obszarze łączącym mocne strony kampanii ambientowych, outdoorowych i internetowych, stawiając na innowacyjność w relacjach klient-konsument.

Firma specjalizuje się w budowaniu zdalnie zarządzanych systemów mobilnych punktów dostępu do Internetu. W danej lokalizacji wykorzystywane jest urządzenie, oparte na działaniu kliku niezależnych modemów. Dzięki temu –nowatorskiemu rozwiązaniu- możliwa jest instalacja sieci także w pojazdach komunikacji, m.in. w pociągach, autobusach, tramwajach.

Oferta firmy:

Budowanie, wdrażanie systemu mobilnych punktów dostępu do Internetu.
Opracowywanie i realizacja innowacyjnych kampanii reklamowych (dedykowane rozwiązania ambientowe, outdoorowe, internetowe- w oparciu o technologie WiFi)
Dostarczanie kompleksowych rozwiązań z zakresu IT (platformy, aplikacje multimedialne).
Prowadzenie kampanii reklamowych na interaktywnych, niestandardowych nośnikach- wielkoformatowych ekranach dotykowych.