Budynek
Pokój
IV
E3.15
ICT

Unitest Marine Simulators Sp z o.o.

UNITEST jest światowym liderem w tworzeniu symulatorów siłowni okrętowych w technice trójwymiarowej oraz interaktywnych programów zapoznających z różnymi rodzajami urządzeń morskich.
Unitest Marine Simulators Sp z o.o.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 5525739

office@unitest.pl
www.unitest.pl

Firma UNITEST została założona w roku 1990 w Gdańsku/Gdyni w Polsce. Główna działalność handlowa firmy UNITEST jest skoncentrowana na tworzeniu i produkcji symulatorów siłowni okrętowych w wersji sprzętowej i programowej. Nasze najnowsze rozwiązania zawierają również symulatory siłowni okrętowych w wersji sprzętowej z wykorzystaniem ekranów dotykowych.

UNITEST jest światowym liderem w tworzeniu symulatorów siłowni okrętowych w wirtualnej technice trój-wymiarowej. Nawigacja po siłowni okrętowej w naszych symulatorach odbywa się dzięki wygodnym zbliżeniom na dane urządzenia bądź systemy. Nasz główny cel to zapewnienie symulacji siłowni okrętowej maksymalnie zbliżonej do warunków rzeczywistych.

Uczestniczyliśmy w wielu projektach międzynarodowych dotyczących symulacji siłowni okrętowych.

UNITEST jest również liderem w tworzeniu interaktywnych programów komputerowych dla studentów szkół morskich i inżynierów okrętowych. Do chwili obecnej nasz zestaw interaktywnych programów komputerowych zawiera 33 indywidualne moduły, przeznaczone do zapoznania się z różnymi rodzajami urządzeń morskich. Nasz zastaw interaktywnych programów komputerowych oraz symulatory siłowni okrętowych zostały zainstalowane w 67 krajach na świecie.

Nasza strona internetowa: www.unitest.pl