Budynek
Pokój
IV
A4.01
ICT

Speednet Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się Software Housem a naszą pasją jest tworzenie wysokiej jakości oprogramowania. Oferujemy zespoły developerskie oraz tworzymy dedykowane rozwiązania IT.
Speednet Sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 600 83 83

kontakt@speednet.pl
www.speednet.pl
We build software. 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się Software Housem. Specjalizujemy się w rozwiązaniach webowych i aplikacjach mobilnych. Nasz zespół składa się z ponad 100 programistów z dużym doświadczeniem w różnych obszarach technologii.

Nasza działalność skupia się na dwóch obszarach. Pierwszym jest wspieranie klientów zespołami programistów, którzy pomagają w rozwoju produktów. Drugim i najważniejszym jest całościowe tworzenie rozwiązań dla naszych partnerów. Słuchamy naszych klientów, dzielimy się swoimi pomysłami, oferujemy swoje doświadczenie, doradzamy a następnie tworzymy produkt dokładnie odpowiadający oczekiwaniom. Zajmujemy się każdym etapem projektu, poczynając od analizy i warsztatów, poprzez projektowanie UI/UX, aż po opracowanie i wdrożenie.

Współpracujemy z dużymi integratorami, międzynarodowymi i globalnymi korporacjami oraz młodymi, dynamicznymi i innowacyjnymi firmami zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Współpracujemy z firmami z 14 różnych krajów a tworzone przez nas oprogramowanie pracuje w wielu sektorach gospodarki. Mamy długą historię współpracy z firmami z Doliny Krzemowej. W Europie jesteśmy obecni w Niemczech, Francji, Norwegii, Szwecji, Finlandii i Estonii. Tworzymy rozwiązania m.in. dla sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego, energetycznego, publicznego, wojskowego, social media oraz branży rozrywkowej.

Dzięki dużemu doświadczeniu i utalentowanym inżynierom cieszymy się zaufaniem takich klientów jak: FICO, SunPower, Divix, Bank BPH, Getin Noble Bank, Onet, Deloitte, PwC, Rocket Farm, Telia Sonera Group, FEO Media, Asseco, Wolters Kluwer czy Wirtualna Polska.