Budynek
Pokój
IV
A1.01
IV
A1.02
IV
A1.03
ICT

PasCom Sp. z o.o.

PasCom jest producentem i integratorem systemów informatycznych z ponad 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu i wdrażaniu systemów.
PasCom Sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 622 69 39

office@pascom.pl
www.pascom.pl

PasCom Sp. z o.o. z jest producentem i integratorem systemów informatycznych z ponad 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu i wdrażaniu systemów. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji oprogramowania do zarządzania flotami pojazdów, transportem i spedycją z szeroką bazą klientów, z którymi posiadamy bardzo dobre relacje. Wszelkie prawa i licencje są skupione w podmiocie.

Aktualnie głównym celem firmy staje się rozbudowana integracja funkcjonalna własnego oprogramowania zarówno z urządzeniami jak i z oprogramowaniem innych producentów.
Możliwości rozwojowe integracji są praktycznie nieograniczone, gdyż powstają wciąż nowe produkty potencjalnie wskazane do współpracy z naszym oprogramowaniem. Ponadto produkty już zintegrowane ulegają rozwojowi i modernizacji.

Podstawową korzyścią naszej strategii jest synergia z innymi podmiotami, specjalizującymi się w produktach komplementarnych oraz wartość dodana zintegrowanych projektów.