Budynek
Pokój
IV
C4.08
ICT

Marcin Kocikowski Neurobit Systems

Domeną firmy Neurobit Systems jest projektowanie i produkcja prozdrowotnego sprzętu elektronicznego i współpracującego z nim oprogramowania.
Marcin Kocikowski Neurobit Systems
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 608 022 898

office@neurobit.com.pl
www.neurobit.com.pl

Domeną firmy Neurobit Systems jest projektowanie i produkcja prozdrowotnego sprzętu elektronicznego i współpracującego z nim oprogramowania. Aktualnie koncentrujemy się na rozwoju przenośnych urządzeń do treningu psychologicznego metodami biofeedbacku oraz pomiaru i analizy sygnałów fizjologicznych.

Neurobit Lite jest jednym z pierwszych na świecie przenośnych, cyfrowych urządzeń do osobistego neurofeedbacku. Umożliwia ono samodzielny trening psychologiczny (np. koncentracji, uwagi, wyciszenia) bez konieczności użycia komputera i rozległej wiedzy z zakresu biofeedbacku EEG.

Neurobit Optima to rodzina przenośnych urządzeń przeznaczonych do wielokanałowych pomiarów sygnałów fizjologicznych i ich bezprzewodowej transmisji do komputera. Sprzęt ten może być stosowany do:

  • neurofeedbacku (z wykorzystaniem sygnałów EEG),
  • biofeedbacku peryferyjnego, m.in. na podstawie sygnałów aktywności mięśni (EMG), zmienności rytmu serca (HRV), przewodności skóry (GSR), temperatury skóry (TEMP),
  • badań naukowych,
  • rozwoju nowoczesnych interfejsów człowiek-maszyna.

Dzięki unikalnej kombinacji cech produktów, naszymi klientami są użytkownicy indywidualni, gabinety psychologiczne, jak również uniwersytety oraz instytuty badawcze z wielu krajów świata.