Budynek
Pokój
IV
B2.07
IV
B2.03
IV
B2.17
IV
B2.08
ICT

Idego Group Sp. z o.o.

Idego Group to firma wyspecjalizowana w produkcji i rozwoju dedykowanych rozwiązań informatycznych dla firm.
Idego Group Sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 732 84 60

info@idego.pl
www.idego.pl

Idego Group to firma wyspecjalizowana w produkcji i rozwoju dedykowanych rozwiązań informatycznych dla firm.

Głównym atutem firmy jest głęboka wiedza technologiczna, którą przekazujemy naszym klientom w postaci zaawansowanych aplikacji internetowych. Oferujemy usługi w zakresie doradztwa, integracji systemów i zarządzania infrastrukturą informatyczną. Specjalizujemy się również w kompleksowym tworzeniu i utrzymaniu serwisów www. 

Tworzymy także portale i aplikacje internetowe dla przedsiębiorstw. Chcemy być jak najlepszym partnerem dla naszych klientów, oferując innowacyjne usługi, produkty i rozwiązania, które pomogą im w realizacji założonych planów.

Idego Group specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji dedykowanych systemów informatycznych tworzonych na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami naszych Partnerów. Najbardziej interesują nas zaawansowane i unikalne projekty, w których możemy wykorzystać wieloletnie doświadczenie oraz zdobyte umiejętności. Aplikacje WWW Dedykowane aplikacje z interfejsem WWW Portale korporacyjne Serwisy internetowe Sklepy internetowe Konsulting i integracje systemów Wdrożenia Konsultacje techniczne oraz biznesowe Utrzymanie aplikacji Outsourcing Administrowanie i zarządzanie aplikacją i serwerami Utrzymanie, konserwacja i rozwój aplikacji Techniczne wsparcie dla użytkowników Marketing Internetowy Search Management Campaign Management Content Optimization