Budynek
Pokój
IV
C4.10
Design

Marad Design Marek Adamczewski

Specjalizujemy się w projektowaniu skomplikowanych struktur użytkowych, w których rozwiązania wymaga dużo zależnych od siebie problemów funkcjonalnych i formalnych.
Marad Design Marek Adamczewski
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 501 764 108

marad@post.pl
www.maraddesign.pl

maradDesign to grupa projektantów prowadzona przeze mnie od 2004 roku.
Współpracując z producentami w zespołach wdrożeniowych, projektujemy nowe, bardzo różne produkty rynkowe - od słoiczka do kremu do pociągów. Specjalizujemy się w projektowaniu skomplikowanych struktur użytkowych, w których rozwiązania wymaga dużo zależnych od siebie problemów funkcjonalnych i formalnych.
Wykorzystujemy różnorodne techniki projektowe - od szkiców i glinianych modeli, aż do oprogramowania 3D SolidWorks. Daje to możliwość zarówno swobodnego kształtowania produktu jak i dowolnej formy prezentacji. Współpracujemy z liczną grupa branżowych konsultantów, co pozwala powierzone zadania realizować w każdym zakresie - od projektów koncepcyjnych po kompletne dokumentacje wykonawcze.

Skład grupy często się zmienia. Współautorami najważniejszych realizacji są (w kolejności alfabetycznej) - Magdalena Berlińska, Paulina Borysewicz, Jakub Gołębiewski, Mariusz Gorczyński, Agnieszka John; Adam Kłodecki, Krzysztof Kossak, Barbara Kusz, Bogumiła i Marek Jóźwiccy, Ksenia Piątkowska, Jacek Poćwiardowski, Jarosław Szymański, Anna Wachowicz...

nasze największe sukcesy:
Projekty opakowań dla 11 firm kosmetycznych, Warszawska Kolej Dojazdowa, EZT Acatus, EZT Bydgostia, Autobus Szynowy 218M (Wzór Roku IWP), wystawa PRACOWNIA (IWP – tytuł Designer Roku 2006), Energia, Ziemia, Słońce (Hewelianum), GDD 2008 (kurator i realizacja), tabor kolejowy InterCity, krajalnica MaGa...