Budynek
Pokój
IV
A2.10
Biotechnologia

Perfect Coll

Perfect Coll – łączymy najnowsze zdobycze biotechnologii, bioelektroniki i zaawansowanej kosmetologii. Promujemy naturalne kosmetyki i unikalne receptury. Budujemy wielopoziomowy marketing sieciowy.
Perfect Coll
Centrum Operacyjno-Rozwojowe Perfect Coll Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia Gdynia


maciej@perfect-coll.pl

Perfect Coll to polska firma, która wdraża zaawansowane zdobycze biotechnologii i bioelektroniki „dla piękna i zdrowia“. Łączymy najnowsze zdobycze nowoczesnej kosmetologii z tradycyjnymi, naturalnymi składnikami kosmetyków.

Budujemy przy tym organizację sprzedaży bezpośredniej w ramach wielopoziomowego marketingu sieciowego. Dajemy w ten sposób możliwość zarobku zarówno osobom przedsiębiorczym i entuzjastycznym, jak i tym, które znajdują się w grupach zawodowych o trudnej pozycji na rynku pracy.

Jesteśmy polską firmą i promujemy tam, gdzie można, polskie produkty i polską myśl naukową i techniczną oraz polską przedsiębiorczość. Założyciele, udziałowcy i management Perfect Coll mają wieloletnie doświadczenie i znaczące osiągnięcia w zarządzaniu sprzedażą bezpośrednią, produkcji i w biznesie.

Centrum rozwojowe i operacyjne Perfect Coll mieści się w prestiżowej i innowacyjnej lokalizacji „Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym“, gdzie posiadamy dostęp do nowocześnie wyposażonych laboratoriów oraz sal szkoleniowych.

Firma posiada wykwalifikowaną kadrę w kosmetologii, zarządzaniu i biotechnologiach.