Budynek
Pokój
II
G8 Laboratorium Biotechnologiczne
Biotechnologia

Spark-Lab s.c.

Firma SparkLab funkcjonuje od 2010 roku w Trójmieście i jest dynamicznie rozwijającym się prywatnym laboratorium specjalistycznych analiz chemicznych.
Spark-Lab s.c.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 782 811 350
+48 735 13 56
office@spark-lab.pl
www.spark-lab.pl

Firma SparkLab funkcjonuje od 2010 roku w Trójmieście i jest dynamicznie rozwijającym się prywatnym laboratorium specjalistycznych analiz chemicznych. Nowoczesna aparatura pomiarowa pozwoli na uzyskanie wiarygodnych wyników, a nasz personel naukowy gwarantuje ich poprawną interpretację oraz wdrożenie w Państwa firmie.

Oferta laboratorium SparkLab analizy jakościowe i ilościowe związków chemicznych wykonywane w oparciu o techniki HPLC, NMR, IR, LC-MS, EA, ASA. Ponadto zajmujemy się oczyszczaniem substancji chemicznych głównie z użyciem technik chromatograficznych. Wykonujemy także pomiary właściwości fizykochemicznych w oparciu o wymogi farmakopealne.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, kosmetycznego, spożywczego oraz do uczelni wyższych.

Docelowo firma SparkLab ma zamiar wprowadzić unikalną i wysoce specjalistyczną usługę polegającą na doborze optymalnego złoża chromatograficznego wśród dostępnych na rynku oraz opracowywanie i wykonywanie nowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Standardowe złoża chromatograficzne nie zawsze dają dobre rezultaty w związku z czym niezbędne są dalsze ich modyfikacje.