Budynek
Pokój
I
210
Biotechnologia

PHAGE CONSULTANTS Marcin Łoś

Firma Phage Consultants powstała aby pomagać innym firmom, których produkcja opiera się na aktywności bakteryjnej, w ochronie przed bakteriofagami jak i innymi zakażeniami oraz ich usuwaniu.
PHAGE CONSULTANTS Marcin Łoś
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 503 63 62 24
+48 58 746 34 53
office@phageconsultants.com, phageconsultants@phageconsultants.com
www.phageconsultants.com

Zakażenia są głównym zagrożeniem w bioprocesach. Mogą one doprowadzić do całkowitego zatrzymania produkcji. Nawet najlepsza ochrona nie daje gwarancji, że nie dojdzie do zakażenia, ale dobrze zaprojektowana fabryka szybciej pozbędzie się tego typu problemów i nie dojdzie w niej do rozprzestrzenienia się zakażenia. Firma Phage Consultants powstała aby pomagać innym firmom, których produkcja opiera się na aktywności bakteryjnej, w ochronie przed bakteriofagami jak i innymi zakażeniami oraz ich usuwaniu. W oparciu o badania i nasze doświadczenie oferujemy różne sposoby pomocy: przez szkolenie personelu, konsultacji, wykrywania czynnika zakażającego, opracowania szybkich metod detekcji czynnika zakażającego i optymalizacji procesu produkcyjnego oraz pomoc przy projektowaniu nowych fabryk jak i przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Firma Phage Consultants pomaga w usuwania zakażenia, które już nastąpiło oraz w uniknięciu tego typu problemów w przyszłości.

Do naszej oferty wprowadziliśmy również badania na zlecenie we wszystkich aspektach dotyczących wykorzystania bakteriofagów w różnych dziedzinach takich jak: biotechnologia, medycyna, ochrona przed zakażeniami bakteryjnymi w rolnictwie oraz w przemyśle spożywczym. Nasza rozległa wiedza o biologii bakteriofagów umożliwia nam dostarczenie wysokiej jakości wyników w stosunkowo krótkim czasie oraz w konkurencyjnej cenie.

Oferujemy również produkcję i oczyszczanie bakteriofagów. Tym co nas różni od innych firm oferujących takie usługi jest nasza rozległa wiedza o warunkach w jakich można namnożyć bakteriofagi do wysokich mian oraz gwarancja, że fag, który został namnożony będzie tym, który został zamówiony. Wiemy jak uniknąć zakażenia innym bakteriofagiem oraz wiemy jak uzyskać najwyższe miano faga podczas pojedynczej fermentacji. Oferujemy oczyszczanie w gradiencie CsCl, dzięki któremu uzyskujemy wysoko skoncentrowany i bardzo czysty lizat fagowy niezawierający endotoksyn.