Budynek
Pokój
IV
C4.12
Biotechnologia

CERKO Sp.z o.o. - Sp.k.

Firma w oparciu o aktualną wiedzę oraz doświadczenia własne wprowadziła na rynek preparaty dermokosmetyczne do pielęgnacji suchej skóry z tendencją do rogowacenia.
CERKO Sp.z o.o. - Sp.k.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 732 85 71

sekretariat@cerko.pl
www.cerko.pl

Firma Cerko Sp. z o. o. – Sp. k. założona została przez farmaceutów, którzy w oparciu o aktualną wiedzę oraz doświadczenia własne wprowadziła na Polski rynek preparaty dermokosmetyczne do pielęgnacji suchej skóry z tendencją do rogowacenia.

Preparaty CERKO produkowane są na bazie surowców o najwyższej jakości, nie zawierają barwników oraz substancji zapachowych. Jest to linie preparatów do wyłącznej dystrybucji w aptekach. Produkty CERKO uzyskały wysoka ocenę dermatologiczną i są często zalecane przez lekarzy dermatologów. Wszystkie produkty posiadają wymagane badania w zakresie skuteczności oraz bezpieczeństwa ich stosowania i są zgłoszone w Centralnej Ewidencji Kosmetyków.

Najnowsze kierunki rozwoju firmy to produkcja urządzeń do analizy leków, żywności oraz analiz środowiska naturalnego.

Cerko Lab System to unikalne urządzenie o wielorakich możliwościach wykorzystania, między innymi jako mikro dozownik , titrator czyli urządzenie do miareczkowania czy też pH-metr.