Budynek
Pokój
II
F7
Biotechnologia

A&A Biotechnology s.c.

A&A Biotechnology specjalizuje się w produkcji zaawansowanych narzędzi dla biologii molekularnej.
A&A Biotechnology s.c.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 698 2194

info@aabiot.com
www.aabiot.com

A&A Biotechnology zostało założone w 1993 roku przez obecnego Prezesa Dr Adama Burkiewicza. Zainteresowania, doświadczenie oraz produkcja koncentrują się na zaawansowanych narzędziach dla biologii molekularnej.

Obecnie A&A Biotechnology oferuje blisko 200 produktów obejmujących zestawy do izolacji kwasów nukleinowych (DNA, RNA) z różnorodnych źródeł materiału biologicznego oraz rekombinowane białka i enzymy lityczne. W ofercie firmy znajdują się produkty unikalne na skalę światową jak również produkty o najwyższej światowej jakości w pełni konkurencyjne do powszechnie uznanych, dużych producentów segmentu Life Sciences.

Produkty firmy A&A Biotechnology opierają się o dwa rodzaje unikalnych technologii produkcji złóż do oczyszczania kwasów nukleinowych w przypadku zestawów zaś w przypadku produktów białkowych o własne technologie ekspresji białek rekombinowanych w organizmach prokariotycznych i metody chromatografii powinowactwa.Wszystkie produkty firmy wprowadzone do oferty są wynikiem własnych prac badawczo-rozwojowych i późniejszych wdrożeń przeprowadzonych i finansowanych całkowicie przez A&A Biotechnology.

Do niewątpliwych sukcesów firmy należy zaliczyć trwającą blisko 20 lat stale rosnącą sprzedaż na największym na świecie rynku biotechnologicznym w USA, silnie rozwijającą się sprzedażą na rynku polskim oraz współpracę z partnerami europejskimi. A&A Biotechnology z założenia nie ubiega się o nagrody ani wyróżnienia zaś najlepszą formą oceny osiągnięć firmy jest systematycznie rosnący popyt na oferowane przez nas produkty.