Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

Aleja Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

Sekretariat czynny:
poniedziałek-piątek
8.00 - 16.00

NIP 586-213-83-02
REGON 193112730

Informacja
Dla mediów
Magdalena Malara-Świtońska
+48 58 880 82 23
m.malara-switonska@ppnt.gdynia.pl
Centrum Konferencyjne
Rezerwacja sal
+48 58 880 81 43
rezerwacje@ppnt.gdynia.pl
Faktury, rozliczenia (firmy parkowe)
Beata Ćwirko
+48 58 880 82 22
b.cwirko@ppnt.gdynia.pl
Sekretariat
Dorota Krause-Leyk, Hanna Hojnacka
+48 58 880 81 50
biuro@ppnt.gdynia.pl
Kontakty
Dyrektor
Anna Borkowska
+48 58 880 81 25
a.borkowska@ppnt.gdynia.pl
Wicedyrektor
Ewa Janczukowicz-Cichosz
+48 58 880 81 33
e.janczukowicz-cichosz@ppnt.gdynia.pl
Anna Kawa
+48 58 880 81 90
a.kawa@ppnt.gdynia.pl
Dział Komunikacji
Katarzyna Czapiewska - Kierownik
+48 58 880 82 15
k.czapiewska@ppnt.gdynia.pl
Magdalena Malara-Świtońska, Marta Wieczorek, Izabela Słomska, Konrad Dydziński, Katarzyna Roman-Nejman
+48 58 880 81 29 / +48 58 880 82 23
komunikacja@ppnt.gdynia.pl
Dział Rozwoju i Współpracy
Magdalena Kowalik - Kierownik
+48 58 880 81 28
m.kowalik@ppnt.gdynia.pl
Beata Jodel, Barbara Horiszna, Małgorzata Kamińska
+48 58 880 81 40/41
ppnt@ppnt.gdynia.pl
Centrum Kreatywnej Przedsiębiorczości
Eliza Mrozowska-Rozwadowska - Kierownik
+48 58 880 81 27
e.mrozowska@ppnt.gdynia.pl
Centrum Kreatywnej Przedsiębiorczości
Strefa Startup Gdynia | coworking
+48 58 880 81 72
startup@ppnt.gdynia.pl
Informacja Patentowa
+48 58 880 81 98
patent@ppnt.gdynia.pl
Centrum Designu Gdynia
Ewa Janczukowicz-Cichosz - Kierownik
+48 58 880 81 33
e.janczukowicz-cichosz@ppnt.gdynia.pl
Ewa Chudecka, Paulina Kisiel, Kaja Długosz, Karolina Skrzypik, Hanna Gryka
+48 58 880 82 33/16/17
info@centrumdesignu.gdynia.pl
Bio Laboratorium
dr Jolanta Grzenkowicz-Wydra - Kierownik
+48 58 880 81 34
j.grzenkowicz-wydra@ppnt.gdynia.pl
Pracownia hodowli roślin in vitro i Pracownia biologii molekularnej
+48 58 880 81 35
Bio Laboratorium
Pracownia analiz chemicznych
+48 58 880 81 36
Pracownia mikrobiologii
+48 58 880 82 24
Dział Finansowy
Aleksandra Richert-Majewska - Główna Księgowa
+48 58 880 81 32
a.richert@ppnt.gdynia.pl
Izabela Ochocińska-Kaźmierczak - Zastępca Głównego Księgowego
+48 58 880 81 30
i.ochocinska@ppnt.gdynia.pl
Dział Organizacyjny
Anna Kawa - Kierownik
+48 58 880 81 90
a.kawa@ppnt.gdynia.pl
Gabriela Łukaszewicz-Bobin, Dorota Grasza, Dorota Krause-Leyk, Hanna Hojnacka
+48 58 880 82 12; +48 58 880 81 50
g.lukaszewicz-bobin@ppnt.gdynia.pl; d.grasza@ppnt.gdynia.pl; d.krause@ppnt.gdynia.pl; h.hojnacka@ppnt.gdynia.pl
Dział Organizacyjny - Pomoc publiczna
Danuta Sobieniecka
+48 58 880 82 31
d.sobieniecka@ppnt.gdynia.pl
Magdalena Cieślicka
+48 58 880 81 66
m.cieslicka@ppnt.gdynia.pl
Dział Administracji Zgłoś usterkę
Michał Darski-Walkusz - Kierownik
+ 48 58 880 81 03
m.walkusz@ppnt.gdynia.pl
Sekcja IT
Artur Polakowski, Artur Radziak, Bartosz Kwidziński
+ 48 58 880 82 92
it@ppnt.gdynia.pl
Sekcja Projektów
Agnieszka Fedorowicz, Piotr Bejrowski, Jakub Różewski, Rafał Łysakowski
+48 58 880 82 42, +48 58 880 82 43, +48 58 880 82 19, 48 58 880 82 93
a.fedorowicz@ppnt.gdynia.pl, p.bejrowski@ppnt.gdynia.pl, j.rozewski@ppnt.gdynia.pl, r.lysakowski@ppnt.gdynia.pl
Park Konstruktorów http://ppnt.pl/pl/konstruktorow
Magdalena Dębska
+48 502 186 293
m.debska@ppnt.pl