Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

Aleja Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

Sekretariat czynny:
poniedziałek-piątek
8.00 - 16.00

NIP 586-213-83-02
REGON 193112730

Informacja
Informacja ogólna
Sekretariat
+48 58 698 21 50 / tel.kom. + 48 502 159 120 / fax. +48 58 698 21 65
biuro@ppnt.gdynia.pl
Recepcja
+48 58 698 21 70
Dla mediów
Magdalena Malara-Świtońska
+48 58 698 22 23
m.malara-switonska@ppnt.gdynia.pl
Rezerwacja sal
Centrum Konferencyjne
+48 58 698 21 43
rezerwacje@ppnt.gdynia.pl
Kontakty
Dyrektor
Anna Borkowska
+48 58 698 21 25
a.borkowska@ppnt.gdynia.pl
Wicedyrektor
Ewa Janczukowicz-Cichosz
+48 58 698 21 33
e.janczukowicz-cichosz@ppnt.gdynia.pl
Maciej Warszakowski
+48 58 698 21 90
m.warszakowski@ppnt.gdynia.pl
Dział Komunikacji
Katarzyna Roman-Nejman, Magdalena Malara-Świtońska, Marta Wieczorek, Izabela Słomska, Katarzyna Czapiewska
+48 58 698 21 29 / +48 58 698 22 23
komunikacja@ppnt.gdynia.pl
Dział Rozwoju i Współpracy
Magdalena Kowalik - Kierownik
+48 58 698 21 28
m.kowalik@ppnt.gdynia.pl
Beata Jodel, Barbara Horiszna, Małgorzata Kamińska
+48 58 698 21 40/41
ppnt@ppnt.gdynia.pl
Centrum Kreatywnej Przedsiębiorczości
Eliza Mrozowska - Kierownik Strefy Startup Gdynia, ROiP-u i CEWZT
+48 58 698 21 27
e.mrozowska@ppnt.gdynia.pl
Sekcja: Strefa Startup Gdynia
+48 58 698 21 72
startup@ppnt.gdynia.pl
Centrum Kreatywnej Przedsiębiorczości
Sekcja ROiP: Regionalny Ośrodek Informacji Patentowej
+48 58 698 21 98
patent@ppnt.gdynia.pl
Sekcja CEWZT: Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe Zaawansowanych Technologii
+48 58 698 21 54
cewzt@ppnt.gdynia.pl
Centrum Designu Gdynia
Ewa Janczukowicz-Cichosz - Kierownik
+48 58 698 21 33
e.janczukowicz-cichosz@ppnt.gdynia.pl
Ewa Chudecka, Paulina Kisiel
+48 58 698 22 16/17/33
info@centrumdesignu.gdynia.pl
Laboratorium
dr Jolanta Grzenkowicz-Wydra - Kierownik
+48 58 698 21 34
j.grzenkowicz-wydra@ppnt.gdynia.pl
Pracownia hodowli roślin in vitro i Pracownia biologii molekularnej
+48 58 698 21 35
Laboratorium
Pracownia analiz chemicznych
+48 58 698 21 36
Pracownia mikrobiologii
+48 58 698 22 24
Dział Finansowy
Aleksandra Richert-Majewska - Główna Księgowa
+48 58 698 21 32
a.richert@ppnt.gdynia.pl
Dział Organizacyjny
Agnieszka Nadziejko - Kierownik
+48 58 698 21 92
a.nadziejko@ppnt.gdynia.pl
Dział Organizacyjny - Zamówienia publiczne
Anna Kawa
+48 58 698 21 67
a.kawa@ppnt.gdynia.pl
Gabriela Łukaszewicz
+48 58 698 22 12
g.lukaszewicz@ppnt.gdynia.pl
Dział Organizacyjny - Pomoc publiczna
Danuta Sobieniecka
+48 58 698 22 31
d.sobieniecka@ppnt.gdynia.pl
Magdalena Czarnecka
+48 58 698 21 66
m.czarnecka@ppnt.gdynia.pl
Dział Administracji Zgłoś usterkę
Kazimierz Bieschke - Kierownik
+48 58 698 21 23
k.bieschke@ppnt.gdynia.pl
Sekcja Inwestycji i Rozwoju Infrastruktury
Marcin Lidzbarski
+48 58 698 21 91
m.lidzbarski@ppnt.gdynia.pl
Agnieszka Stręk
+48 58 698 22 19
a.strek@ppnt.gdynia.pl
Sekcja IT
Adam Mazurkiewicz
+ 48 58 698 22 94
a.mazurkiewicz@ppnt.gdynia.pl
Artur Polakowski, Artur Radziak
+ 48 58 698 22 92
it@ppnt.gdynia.pl
Centrum Konferencyjne
Tomasz Zasitko – Kierownik
+48 58 698 21 43
t.zasitko@ppnt.gdynia.pl
Małgorzata Olczak, Piotr Saj, Jakub Knych, Jakub Pepliński, Denis Grzechnik
+48 58 698 21 43
rezerwacje@ppnt.gdynia.pl