Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

Aleja Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

Sekretariat czynny:
poniedziałek-piątek
8.00 - 16.00

NIP 586-213-83-02
REGON 193112730

Informacja
Informacja ogólna
Sekretariat
+48 58 880 81 50 / tel.kom. + 48 502 159 120 / fax. +48 58 698 21 65
biuro@ppnt.gdynia.pl
Recepcja
+48 58 880 81 70
Dla mediów
Magdalena Malara-Świtońska
+48 58 880 82 23
m.malara-switonska@ppnt.gdynia.pl
Rezerwacja sal
Centrum Konferencyjne
+48 58 880 81 43
rezerwacje@ppnt.gdynia.pl
Kontakty
Dyrektor
Anna Borkowska
+48 58 880 81 25
a.borkowska@ppnt.gdynia.pl
Wicedyrektor
Ewa Janczukowicz-Cichosz
+48 58 880 81 33
e.janczukowicz-cichosz@ppnt.gdynia.pl
Anna Kawa
+48 58 880 81 67
a.kawa@ppnt.gdynia.pl
Dział Komunikacji
Katarzyna Czapiewska - Kierownik
+48 58 880 82 15
k.czapiewska@ppnt.gdynia.pl
Katarzyna Roman-Nejman, Magdalena Malara-Świtońska, Marta Wieczorek, Izabela Słomska
+48 58 880 81 29 / +48 58 880 82 23
komunikacja@ppnt.gdynia.pl
Dział Rozwoju i Współpracy
Magdalena Kowalik - Kierownik
+48 58 880 81 28
m.kowalik@ppnt.gdynia.pl
Beata Jodel, Barbara Horiszna, Małgorzata Kamińska
+48 58 880 81 40/41
ppnt@ppnt.gdynia.pl
Centrum Kreatywnej Przedsiębiorczości
Eliza Mrozowska - Kierownik Strefy Startup Gdynia, ROiP-u i CEWZT
+48 58 880 81 27
e.mrozowska@ppnt.gdynia.pl
Sekcja: Strefa Startup Gdynia
+48 58 880 81 72
startup@ppnt.gdynia.pl
Centrum Kreatywnej Przedsiębiorczości
Sekcja ROiP: Regionalny Ośrodek Informacji Patentowej
+48 58 880 81 98
patent@ppnt.gdynia.pl
Sekcja CEWZT: Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe Zaawansowanych Technologii
+48 58 880 81 54
cewzt@ppnt.gdynia.pl
Centrum Designu Gdynia
Ewa Janczukowicz-Cichosz - Kierownik
+48 58 880 81 33
e.janczukowicz-cichosz@ppnt.gdynia.pl
Ewa Chudecka, Paulina Kisiel, Kaja Długosz, Karolina Skrzypik, Ada Guźniczak
+48 58 880 82 33/16/17
info@centrumdesignu.gdynia.pl
Laboratorium
dr Jolanta Grzenkowicz-Wydra - Kierownik
+48 58 880 81 34
j.grzenkowicz-wydra@ppnt.gdynia.pl
Pracownia hodowli roślin in vitro i Pracownia biologii molekularnej
+48 58 880 81 35
Laboratorium
Pracownia analiz chemicznych
+48 58 880 81 36
Pracownia mikrobiologii
+48 58 880 82 24
Dział Finansowy
Aleksandra Richert-Majewska - Główna Księgowa
+48 58 880 81 32
a.richert@ppnt.gdynia.pl
Dział Organizacyjny
Anna Kawa - Kierownik
+48 58 880 81 67
a.kawa@ppnt.gdynia.pl
Gabriela Łukaszewicz-Bobin, Dorota Grasza, Dorota Krause, Magdalena Wanta
+48 58 880 82 12; +48 58 880 81 50
g.lukaszewicz@ppnt.gdynia.pl; d.grasza@ppnt.gdynia.pl; d.krause@ppnt.gdynia.pl; m.wanta@ppnt.gdynia.pl
Dział Organizacyjny - Pomoc publiczna
Danuta Sobieniecka
+48 58 880 82 31
d.sobieniecka@ppnt.gdynia.pl
Magdalena Cieślicka
+48 58 880 81 66
m.cieslicka@ppnt.gdynia.pl
Dział Administracji Zgłoś usterkę
Kazimierz Bieschke - Kierownik
+48 58 880 81 23
k.bieschke@ppnt.gdynia.pl
Sekcja IT
Adam Mazurkiewicz - Kierownik
+ 48 58 880 82 94
a.mazurkiewicz@ppnt.gdynia.pl
Artur Polakowski, Artur Radziak, Piotr Mackiewicz
+ 48 58 880 82 92
it@ppnt.gdynia.pl
Centrum Konferencyjne
Tomasz Zasitko – Kierownik
+48 58 880 81 43
t.zasitko@ppnt.gdynia.pl
Małgorzata Olczak, Piotr Saj, Jakub Knych, Jakub Pepliński, Denis Grzechnik
+48 58 880 81 43
rezerwacje@ppnt.gdynia.pl
Sekcja Projektów
Agnieszka Fedorowicz, Agata Frankowska
+48 58 880 82 42, +48 58 880 81 67
a.fedorowicz@ppnt.gdynia.pl, a.frankowska@ppnt.gdynia.pl,
Jakub Różewski
+48 58 880 82 19
j.rozewski@ppnt.gdynia.pl