Szukasz przestrzeni do rozwoju dla swojej firmy? Sprawdź naszą propozycję.

Biura do wynajęcia w PPNT Gdynia

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia udostępnia firmom oraz małym przedsiębiorstwom komfortową przestrzeń do pracy i rozwoju. W zależności od zapotrzebowania, oferujemy biura o różnej powierzchni – tak, aby każdy innowator znalazł u nas miejsce odpowiednie dla swojej działalności. Dla tych, którzy mają innowacyjny pomysł na biznes, lecz nie chcą jeszcze wynajmować biura, zapraszamy do coworkingu Strefy Startup Gdynia. Inspirująca atmosfera pracy pośród innych początkujących przedsiębiorców sprzyja wymianie doświadczeń oraz kreatywnej współpracy.

Biura do wynajęcia o powierzchni 20 m2

Najmniejsze biura dedykowane są Inkubatorom – firmom, które wyróżniają się innowacyjnym projektem, ale ich staż na rynku nie przekracza dwóch lat. Niewielkie biura doskonale nadają się dla freelancerów czy przedsiębiorców, prowadzących jedno- lub dwuosobową działalność. Biura o powierzchni 20 m2 zlokalizowane są w budynku nr I i II PPNT Gdynia.

Biura do wynajęcia o powierzchni 30 m2 i 46m2

Oferta biur do wynajęcia o powierzchni 30 m2 oraz o powierzchni 46 m2 skierowana jest do wszystkich firm – zarówno do młodych przedsiębiorców (Inkubatorów), jak i firm z długoletnim doświadczeniem na rynku. Biura do wynajęcia zlokalizowane są w I, II i IV budynku PPNT Gdynia. Nowoczesna infrastruktura Parku udostępnia firmom funkcjonalną i w pełni wyposażoną przestrzeń. Największe powierzchnie biurowe zapewniają swobodę pracy nawet wieloosobowym zespołom projektowym, a rozbudowane zaplecze konferencyjne daje możliwość organizacji eventów nawet na kilkaset osób.

Kontakt:

ppnt@ppnt.gdynia.pl

tel. +48 58 880 81 40/41, +48 58 880 82 41