Sale w Centrum Konferencyjnym

Zobacz przestrzenie konferencyjne w PPNT Gdynia

Sale do wynajęcia w Centrum Konferencyjnym PPNT Gdynia

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny udostępnia kompleksowo wyposażone sale konferencyjne w Gdyni, sale pomieszczą od kilku do kilkuset osób. Największa z nich, to Sala Audytoryjna o pojemności 300 osób. Najmniejsze pomieszczenia dostępne w PPNT Gdynia to salki szkoleniowe, doskonale sprawdzające się podczas spotkań dla kilkunastu uczestników.

Sale konferencyjne mogą być wynajmowane zarówno przez firmy parkowe, jak i podmioty zewnętrzne.

Kompleks konferencyjny PPNT zlokalizowany jest w samym centrum Gdyni, w otoczeniu biznesowo-turystycznym. Nowoczesna infrastruktura kompleksu, sprzęt multimedialny, przestrzeń wystawiennicza oraz profesjonalna asysta techniczna, umożliwiają organizację różnego rodzaju wydarzeń – konferencji, seminariów, festiwali, których tematem przewodnim jest innowacyjność, nauka i przedsiębiorczość. Zdjęcia, szczegółowe opisy oraz kalendarz rezerwacji sal znajdują się na stronie www.konferencje.gdynia.pl. Na niej możecie Państwo poznać cały proces wynajmu sali konferencyjnej.

Sale konferencyjne w budynku II

Sale znajdujące się w budynku II pomieszczą od 12 do 150 osób w różnorodnych układach przestrzennych. Do dyspozycji gości oddajemy m.in. Salę Morską, Salę Koralową, Salę Piaskową oraz Salę Lazurową. W każdej z nich znajdują się: ekrany projekcyjne, sprzęt nagłośnieniowy oraz projektory multimedialne.

Sale konferencyjne w budynku III

Budynek III to główna część Centrum Konferencyjnego PPNT Gdynia. W jego sąsiedztwie znajduje się również Centrum nauki Eksperyment oraz restauracja Dr Bardadyn. Kompleks budynku trzeciego udostępnia zarówno duże sale konferencyjne, jak i mniejsze salki szkoleniowo-warsztatowe. Znajduje się tutaj w pełni wyposażona sala audytoryjna oraz sala kinowa.

Sale konferencyjne w budynku IV

W budynku IV znajdują się sale konferencyjno-szkoleniowe dedykowane bardziej kameralnym wydarzeniom. Mogą pomieścić grupy liczące od 7 do 50 osób. Sale szkoleniowe wyróżniają się nie tylko nowoczesną aranżacją wnętrza, ale również kompleksowym wyposażeniem w postaci sprzętu multimedialnego, tablic suchościeralnych oraz flipchartów.




sala konferencyjna A1 w PPNT Gdyniasala konferencyjna A2 w PPNT Gdyniakonferencja w sali E2konferencje w PPNT Gdyniaprzestrzeń konferencyjna C1 w PPNT Gdyniaprzestrzeń konferencyjna C1 w PPNT Gdyniasala konferencyjna na terenie Sopotusala konferencyjna nr E w parku technologicznym Gdyniasala konferencyjna w PPNT cz. 1sala konferencyjna w PPNT cz. 2wynajem przestrzeni konferencyjnej w Gdańskuwynajem sali konferencyjnej D1 w Gdyniuwynajem sali konferencyjnej w Gdańsku