Targi i Konferecje | 21.2.2018

Wolves Summit już 10 kwietnia!

Szukamy najlepszych startupów, które spotkają 300 inwestorów i 450 executives.

Czy chcesz prezentować swój pomysł przed inwestorami i executives? 50 firm otrzyma możliwość udziału w the Great Pitch i przedstawienia swoich projektów na scenie. Dołącz jako startup i dowiedz się więcej. 

Wolves Summit to międzynarodowa konferencja dla startupów, inwestorów, korporacji i executives. Siódma edycja będzie miała miejsce w Warszawie 10-11 kwietnia 2018 r. 400 wybranych startupów weźmie udział w konferencji zupełnie bezpłatnie. To szansa do uczestniczenia w spotkaniach 1:1 z 750 inwestorami i przedstawicielami firm i korporacji.

Czym jest Wolves Summit?
- 400 startupów uczestniczących za darmo
- 50 scaleupów
- 300 inwestorów z całego świata
- 450 przedstawicieli korporacji i executives
- 2500 uczestników: VC, anioły biznesu, przedstawiciele firm i korporacji, startupy, scaleupy
- narzędzie matchmakingowe - precyzyjne planowanie kalendarza jeszcze przed konferencją
- Impreza Networkingowa
- szansa udziału w rywalizacji Great Pitch

Impreza będzie także miejscem premiery innowacyjnego narzędzia online o zasięgu międzynarodowym, pozwalającego na wyszukiwanie, selekcję oraz zautomatyzowane podjęcie współpracy według własnych preferencji ze startupami, inwestorami czy korporacjami szukającymi nowych rozwiązań technologicznych. Więcej informacji na temat aplikacji znajduje się na stronie internetowej www.wolvesgate.com.

Dodatkowe informacje na temat wydarzenia oraz możliwości uczestnictwa dostępne są na stronie internetowej www.wolvessummit.com.