Targi i Konferecje | 15.7.2016

Stolica polskiej blogosfery znajduje się w Gdyni

See Bloggers po raz czwarty zgromadzi influencerów i twórców internetowych. Na największym blogowym wydarzeniu w Polsce, w PPNT Gdynia, pojawi się 1000 uczestników, w tym blogerzy, vlogerzy oraz eksperci od marketingu oraz budowania własnej marki.

Kiedy: 23-24.07.2016 (sobota-niedziela)
Gdzie: PPNT Gdynia, Centrum Konferencyjne
Wstęp: obowiązkowa rejestracja przez www.seebloggers.pl

Zapisy na See Bloggers zostały zamknięte. Dzięki streamingowi online, wykłady i panele odbywające się na głównej scenie, będzie można na żywo śledzić pod adresem www.gdynia.seebloggers.pl.

Lipiec w Gdyni pod znakiem influencera
23 i 24 lipca Gdynia zamieni się w stolicę polskiej blogosfery. Około 1000 uczestników, 50 specjalistów i aż 9 stref tematycznych uatrakcyjni wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarze blogerów i twórców internetowych.
Podczas tegorocznej edycji skupiamy jeszcze większą uwagę na twórcach internetowych działających nie tylko w strefie blogowej – mówi Jakub Zając, współorganizator See Bloggers, a jednocześnie współautor bloga fashionable.com.pl – media społecznościowe rozwijają się w niezwykłym tempie, dlatego na lipcowym festiwalu pojawią się również wpływowi użytkownicy Snapchata, Instagrama czy YouTube.

Nie samym blogiem twórca żyje
Rozwój nowych mediów ma też swój obraz w strefach tematycznych, którymi zaopiekują się znani twórcy internetowi. Parenting, strefa kulinarna, blogera, video i design to tylko kilka z nich. Wśród prelegentów znajdą się wyjątkowe osobowości, które podzielą się swoją wiedzą podczas wykładów i paneli dyskusyjnych. Obecni będą m.in. Ania i Jakub Zając, Maciej Dąbrowski, Robert Biedroń, Magdalena Kostyszyn, Malwina Bakalarz i duet GYMBREAK, czyli Kasia Kępka i Szymon Gaś. Organizatorzy zaplanowali dwa intensywne dni wypełnione spotkaniami z twórcami, prelekcjami umożliwiającymi zdobycie wiedzy z zakresu marketingu, SEO, prawa, a także integrację.

Biznes i blogowanie w jednym?
Czwarta edycja See Bloggers będzie jednocześnie największa, a polscy twórcy internetowi udowadniają, że warto organizować tego typu spotkania – tłumaczy Jakub Zając – aktywny networking, w jaki mogą się włączyć jest nieoceniony, a zebrane kontakty mogą zaowocować nawiązaniem nowych znajomości biznesowych. Czy można zatem połączyć twórczość internetową z biznesem? Jak najbardziej.

Już 23-24 lipca polscy blogerzy i influencerzy sprawią, że Gdynia po raz kolejny stanie się stolicą blogosfery. Różnorodność stref tematycznych pozwoli na uzupełnienie wiedzy, zgłębienie swoich pasji i rozwinięcie sieci kontaktów. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.seebloggers.pl oraz Facebooku.

Przeczytaj także:
· See Bloggers - trzecia edycja
· See Bloggers - druga edycja