Targi i Konferecje | 1.3.2018

Rekrutacja na wspólny wyjazd na targi Hannover Messe

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy zaprasza przedsiębiorców do wspólnego udziału w targach Hannover Messe, które odbędą się w Hanowerze w dniach 23-27 kwietnia 2018 roku.

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy zaprasza przedsiębiorców do wspólnego udziału w targach Hannover Messe, które odbędą się w Hanowerze w dniach 23-27 kwietnia 2018 roku. Targi Hannover Messe to jedne z ważniejszych targów przemysłowych na świecie. W 2018 roku targi będą koncentrowały się na następujących obszarach tematycznych: Digital Factory, Energy, Industrial Supply, Research & Technology, Integrated Automation, Motion & Drives. Targi Hannover Messe przyciągają ok. 225.000 odwiedzających i 6.500 wystawców.

Co zyskasz jadąc z nami na targi:
- pokrycie kosztów wstępu na Targi
- przejazd
- zakwaterowanie
- informacje o firmie w folderze targowym
- pokrycie kosztów opłat targowych
- ekspozycję firmy na wspólnym stoisku regionu pomorskiego

Koszty:
Szacowany koszt udziału jednego przedsiębiorcy w targach ( 2 przedstawicieli) wynosi 21 500 zł netto z czego dofinansowanie wynosi:
- 85% kosztu w przypadku skorzystania z pomocy de minimis
- 50% kosztu w przypadku skorzystania z pomocy publicznej na targi

Więcej informacji i dokumenty zgłoszeniowe: 
Formularz zgłoszeniowy wraz z informacjami dotyczącymi wyjazdu znajduje się na stronie Pomorskiego Brokera Eksportowego w zakładce Oferta/Targi/Targi aktualneZgłoszenia będą przyjmowane do 09.03.2018 roku.

Szczegółowe informacje: Agnieszka Fedorowicz , e-mail: a.fedorowicz@ppnt.gdynia.pl tel. 58 880 82 42