Targi i Konferecje | 31.1.2017

Znajdź partnerów biznesowych na targach MWC 2017 w Barcelonie

Działasz w branży technologii mobilnych? Chcesz poznać partnerów i zdobyć nowe kontrakty? Weź udział w rozmowach B2B podczas Mobile World Congress 2017 w Barcelonie! Zarejestruj firmę do 10 lutego i skorzystaj z promocji na targowe wejściówki.

Pomorski ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” zaprasza firmy z sektora ICT oferujące i poszukujące rozwiązań mobilnych, a także przedsiębiorców  innych branż zainteresowanych pozyskaniem mobilnych produktów i usług, do udziału w rozmowach B2B, które odbędą się w dniach 27 lutego – 1 marca podczas targów Mobile World Congress 2017 w Barcelonie.

W tym roku odbędzie się już 12. edycja rozmów giełdy kooperacyjnej podczas Mobile World Congress, największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń dla branży mobilnej w Europie. Co roku w targach bierze udział nawet do 100 000 osób z całego świata. Tylko w ubiegłym roku w rozmowach B2B udział wzięły aż 453 firmy z 35 krajów.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, wcześniej zaaranżowanych 20-minutowych spotkań B2B między przedstawicielami firm z różnych krajów zainteresowanych nawiązaniem biznesowej współpracy z zagranicznymi partnerami. Giełda kooperacyjna podczas targów MWC 2017 to doskonała okazja do:
·  znalezienia nowych partnerów biznesowych - zdobycia zleceń i podpisania umów handlowych,
·  zapoznania się z nowymi i innowacyjnymi technologiami,
·  promocji firmy na rynkach zagranicznych,
·  wymiany doświadczeń z ekspertami z branży mobilnej.

JAK TO DZIAŁA?  
·  Należy zarejestrować (do 10 lutego) swoją firmę przy użyciu formularza on-line dostępnego na stronie https://www.b2match.eu/mwc2017/sign_up;
· profile zarejestrowanych firm zamieszczane są na stronie internetowej wydarzenia;
· z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy wybierają partnerów, z którymi chcieliby się spotkać;
· w dniach 27 lutego – 1 marca 2017 r. odbędą się indywidualne spotkania B2B.

Uwaga! Oficjalnym językiem spotkań jest język angielski.

WAŻNE DATY:
· Rejestracja uczestników i profilu – do 10 lutego.
· Wybór partnerów do spotkań – do 17 lutego.

OPŁATY:
Udział w giełdzie kooperacyjnej podczas Mobile World Congress 2017 wynosi 310 euro i obejmuje:
· rejestrację firmy, wpis do katalogu uczestników giełdy (promocję),
· bilety wstępu na targi dla przedstawicieli firm, którzy umówią co najmniej 2 spotkania B2B.

Zwykła wejściówka na targi kosztuje 799 euro, co daje oszczędność 489 euro. Transport i zakwaterowanie w trakcie trwania giełdy uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

REJESTRACJA: 
Oficjalna strona spotkań B2B >>>
Oficjalna strona Mobile World Congress 2017 >>>

KONTAKT: 
Więcej informacji i pomoc w rejestracji: Paweł Gruszkowski, pomorski ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość”, e-mail pawel.gruszkowski@swp.gda.pl, tel. 796 704 730.