Targi i Konferecje | 19.2.2018

MIT Enterprise Forum Poland poszukuje startupów technologicznych

Startupy, chcecie poczuć atmosferę akceleracji MIT Enterprise Forum Poland? Już 23 lutego w Olivia Business Centre w Gdańsku odbędzie się spotkanie WarmUp to MIT EF Poland.

Na uczestników czekają m.in warsztaty i konsultacje z ekspertami oraz networking z zespołem akceleratora i przedstawicielami Grupy Adamed – Partnera ścieżki Zdrowie. Na wydarzenie można rejestrować się pod adresem http://bit.ly/WarmUpGdańsk 

Trwa nabór do 4. edycji jednego z największych w Polsce programów akceleracyjnych dla startupów technologicznych – MIT Enterprise Forum Poland. W ramach kampanii informacyjnej projektu przedstawiciele akceleratora podróżują po całej Polsce, spotykając się z naukowcami i przedstawicielami biznesu. Celem wydarzenia w Gdańsku jest przybliżenie startupom technologicznym kulis programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum Poland oraz przekazanie wszelkich istotnych informacji związanych z aplikowaniem do  jego 4. edycji.

WarmUp to MIT Enterprise Forum Poland jest też unikalną okazją do udziału w warsztatach realizowanych w metodologii 24 kroków przedsiębiorczości zdyscyplinowanej prof. Billa Aulett’a z MIT oraz konsultacji potencjału biznesowego projektów rozwijanych przez startupy uczestniczące w spotkaniu.  To także szansa na networking z zespołem MIT Enterprise Forum Poland, innymi startupami uczestniczącymi w wydarzeniu, a także przedstawicielami Grupy Adamed odpowiedzialnymi za wdrażanie innowacji i współpracę ze startupami technologicznymi.

Szczegółowa agenda wydarzenia oraz formularz aplikacyjny dostępne są pod adresem: http://bit.ly/WarmUpGdańsk