Targi i Konferecje | 25.7.2017

Konferencja EMC for Business

Wydarzenie odbędzie się 12-13 października 2017 we wrocławskim hotelu Park Diament.

Największe spotkanie praktyków branży elektronicznej zmagających się z wymaganiami EMC (Electromagnetic Compatibility), gdzie prelegenci z przemysłu zaprezentują swoje doświadczenia na bazie rzeczywistych projektów pod kątem różnych wymagań, projektowania elektroniki, testów oraz rozwiązywania problemów. Wydarzenie oparte na wymianie wiedzy, dyskusjach i warsztatach.

Wydarzenie zrzesza praktyków, specjalistów i miłośników branży EMC, którzy zaprezentują case’y dotyczące wymagań, projektowania oraz rozwiązywania problemów na bazie własnych doświadczeń i rzeczywistych przypadków. Spotkanie oparte na wymianie wiedzy, dyskusjach, pomysłach i warsztatach skupiających się na przyszłości kompatybilności elektromagnetycznej (EMC). Praktycy dla praktyków - nigdzie nie zdobędziesz takiej wiedzy!

Parkowa firma riskCE także będzie uczestniczyć w konferencji jako ekspert od wymagań unijnych w zakresie EMC i RED. Serdecznie zapraszamy firmy pomorskie do udziału w Konferencji EMC4Business. Co więcej, powołując się na biuro riskCE, można skorzystać z kodu promocyjnego i otrzymać rabat 5%. (KOD PROMOCYJNY: riskce_emc4b) 

Przykładowe zagadnienia poruszane na warsztatach podczas EMC for Business: wymagania, projektowanie, rozwiązywanie problemów, wymagania radiowe (RED) i bezpieczeństwo (LVD). Konferencja jest adresowana do firm, które mają styczność z EMC, m.in. przedstawicieli branży elektronicznej, menedżerowie, projektanci elektroniki, inżynierowie wymagań, oceny zgodności:, pomiarowcy.

Korzyści są proste - praktyczne przykłady wykorzystania technik związanych z kompatybilnością elektromagnetyczną. W przyjemnej i znajomej inżynierowi atmosferze, przekażemy wskazówki odnośnie projektowania, pomiarów, jak i zbierania wymagań. To wszystko w jednym czasie, w jednym miejscu, wśród praktyków. Zero teorii, networking i wnioski na przyszłość.

Więcej informacji i rejestracja na stronie wydarzenia: www.emc4b.com/konferencja. Program konferencji w załączniku. 

Kiedy: 12-13.10.2017, (czwartek-piątek)
Gdzie: Wrocław, Hotel Park Diament ul. Muchoborska 10
Rejstracja: www.emc4b.com/konferencja

Razem z biurem RiskCE zapraszamy na konferencję!