Targi i Konferecje | 19.8.2016

Biznes to relacje – spotkanie networkingowe

2 września zapraszamy do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia na spotkanie „Biznes to relacje” - moderowane śniadanie networkingowe dla przedsiębiorców.

Kiedy: 02.09.2016 (piątek), 9:00-13:00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala D
Wstęp: obowiązkowa rejestracja pod linkiem, ilość miejsc ograniczona

Organizatorami spotkania umożliwiającego wymianę doświadczeń biznesowych przez różne grupy przedsiębiorców są: Pracodawcy Pomorza, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Justyna Wojtaszczyk - właścicielka agencji marketingowej i PR KeyK Project Marketing&Media oraz Ireneusz Osiński - Prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów.

Przedsiębiorcy sektora MSP będą mieli okazję zapoznać się ze szczegółami dedykowanego dla nich projektu „Pomorski Broker Eksportowy”, który przybliży Dyrektor Działu Rozwoju Przedsiębiorczości w Agencji Rozwoju Pomorza S.A. – Katarzyna Matuszak. Dominika Czechowska, Prezes Zarządu Design and Business i doradca biznesowy Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza, podczas wystąpienia „Think Design – Myśl Wzorniczo” poruszy kwestie związane z wdrażaniem wzorniczych rozwiązań biznesowych, które pozwolą na wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa. Opowie również między innymi o tym, jak opracować produkt, którego jeszcze nie ma na rynku.

Śniadanie będzie jednocześnie okazją do podsumowania efektów trwającej już od roku inicjatywy „Biznes to relacje” oraz zapoznania się z infrastrukturą i zasadami funkcjonowania Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

Program spotkania:
9:00-9:30 – Rejestracja uczestników, sesja networkingowa oraz poczęstunek w formie szwedzkiego stołu.
9:30-9:40 – Powitanie uczestników przez Tomasza Limona Dyrektora Zarządzającego Pracodawców Pomorza oraz  Annę Borkowską, Dyrektor PPNT Gdynia.
9:40 – 10:00 – „Biznes to relacje. Pierwszy rok spotkań za nami”. Podsumowanie roku spotkań, Justyna Wojtaszczyk właścicielka agencji marketingowej i PR KeyK Project Marketing&Media.
10:00 – 10:30 – „Pomorski broker eksportowy. Idealne rozwiązanie dla MŚP”. Katarzyna Matuszak opowie o korzyściach jakie mogą odnieść pomorskie firmy które wezmą udział w projekcie a także przedstawi najważniejsze zasady i warunki jakie trzeba spełnić aby do projektu przystąpić.
10:30 – 11:00 – networking
11:00-11:30 – „Think Design – myśl wzorniczo”!  Dominika Czechowska podczas wystąpienia poruszy kwestie związane z wdrażaniem wzorniczych rozwiązań biznesowych, które pozwolą na wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa. Opowie również między innymi o tym, jak opracować produkt, którego jeszcze nie ma na rynku.
11:30 – 12:00 – networking a dla osób zainteresowanych networkingowy spacer po terenie PPNT Gdynia.

Informacje organizacyjne:
- Ilość miejsc na spotkaniu ograniczona do maksymalnie 120 osób.
- Bardzo prosimy o przybycie w godzinach 9.00-9.10. Mają wtedy Państwo więcej czasu na rozmowy i nawiązywanie kontaktów.
- Spotkanie dla członków „Pracodawców Pomorza” oraz dla rezydentów PPNT Gdynia bezpłatne. Osoby niezrzeszone  proszone są o dokonanie płatności w wysokości 25 zł do 31 sierpnia br. na konto Pracodawców Pomorza, Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk nr konta 46116022020000000042696078 do dnia  br. z dopiskiem „Spotkanie networkingowe, wrzesień”.  Płatności gotówkowe nie będą przyjmowane.
- Serdecznie zachęcamy członków "Pracodawców Pomorza" oraz rezydentów PPNT Gdynia do zapraszania na spotkanie swoich klientów i kontrahentów. Osoby te również powinny się zapisać poprzez udostępniony link.
- Przypominamy o zabraniu odpowiedniej ilości wizytówek.
- Zgłoszenia proszę dokonywać poprzez link zapisów.