Strefa Startup | 8.8.2016

User Experience - projektowanie wrażeń

Czym jest User Experience? Jak badać? Jak tworzyć? Zapraszamy na spotkanie, na którym uzyskasz wiedzę wprowadzającą do UX w pigułce.

Kiedy: 23.08.2016 (wtorek), godz. 17:30-19:00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala F/H
Wstęp: bezpłatny, obowiązuje rejestracja: www.czymjestux.evenea.pl

User Experience Design — projektowanie wrażeń — w ciągu zaledwie kilku lat przebyło daleką drogę od modnego terminu do dynamicznie rozwijającej się branży. W jego obrębie już dziś istnieje kilka różnych specjalności. 

Dla kogo?
Zapraszamy na spotkanie wszystkich, którzy chcieliby zdobyć lub uporządkować podstawową wiedzę dot. UX. Jeśli chcesz zacząć przygodę z User Experience, ale nie wiesz, od czego zacząć, Twoja obecność jest obowiązkowa! 

Czego się dowiesz?
M.in.:
· Co kryje się pod pojęciami UX, UI, SD, CX?
· Jak wygląda warsztat pracy projektanta UX?
· I dlaczego “to zależy” jest najlepszą odpowiedzią na większość pytań?

Dlaczego warto?
Zyskasz pogląd na to, jak wygląda praca UX’a w praktyce. Poznasz proces projektowy i od czego zależy kolejność stosowanych narzędzi. Prelekcja jest wstępem do nowego cyklu warsztatów z obszaru UX, z którym startujemy po wakacjach.

Prowadzący:
Kordian Klecha - pojektowaniem dla internetu zajmuje się od 16 lat. Uczestniczył w niemal dwustu projektach dla biznesu, instytucji publicznych, władz samorządowych i organizacji pozarządowych. Między innymi przez 6 lat kierował Działem Projektowania i Realizacji Serwisów WP.PL. Kierownik studiów podyplomowych "User Experience. Psychologia projektowania" na sopockim Uniwersytecie SWPS.

Uwaga, liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy zostaną wybrani na podstawie formularza zgłoszeniowego, dlatego prosimy o udzielanie przemyślanych odpowiedzi :)