Strefa Startup | 9.8.2017

Strefa Startup Gdynia z nominacją do Central European Startup Awards!

Jeżeli uważasz, że coworking w Strefie Startup Gdynia jest najbardziej inspirującą do działania i przyjazną strefą coworkingu w Polsce, to nie czekaj i zagłosuj na nas w kategorii "Best coworking space” w konkursie Central European Startup Awards!

Central European Startup Awards (CESA) przyznawane są od 2014 roku, w dwunastu kategoriach. Głosowanie odbywa się w dziesięciu krajach: na Węgrzech, Słowacji, w Austrii, Słowenii, Czechach, Polsce, Bułgarii, Rumunii, Serbii oraz Chorwacji. Na przestrzeni lat, przedsięwzięcie stało się największym tego typu, w regionie Europy Środkowej.

Celem CESA jest inspirowanie i stymulowanie do działania oraz popularyzowanie ducha przedsiębiorczości w Europie Środkowej poprzez budowanie społeczności startupowej oraz współpracę i wymianę myśli na wszystkich jej poziomach.

Głosować na Strefę Startup Gdynia możecie pod podanym linkiem do 21 sierpnia: http://bit.ly/2vJ51EP

Laueratów głosowania na szczeblu narodowym poznamy we wrześniu tego roku. Zwycięzcy narodowych głosowań, otrzymają również szansę na nagrodę Global Startup Award, która zostanie wręczona podczas wielkiego finału w listopadzie tego roku, w bułgarskiej Sofii.

Jeżeli tak jak my uważacie, że Gdynia i Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia ma najlepszy coworking, oddajcie na nas głos!

Więcej o nagrodzie CESA: http://centraleuropeanstartupawards.com/