Strefa Startup | 2.3.2017

Zapraszamy na warsztaty dotyczące komercjalizacji pomysłu.

Przyjrzymy się jak ocenić szanse, które daje rynek i jakie analizy przeprowadzić, aby skutecznie przygotować innowację do wprowadzenia jej na rynek. Sprawdźmy, czy Twój pomysł ma szansę stania się ciekawym produktem.

Kiedy: 16.03.2017 (czwartek), godz. od 10:00 do 14:00.
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni, budynek III, sala F/H
Wstęp: wolny, obowiązuje rejestracja: strefanaukowca3.evenea.pl

Podczas warszatów Strefa Naukowca. Rozpoznanie rynku spróbujemy znaleźć odpowiiedź na pytanie o to czy świat nauki w rzeczywistości jest tak odległy od świata biznesu jak nam się to na co dzień wydaje? Jeśli istnieje możliwość połączenia obu, jak zrobić to najefektywniej? Jak ocenić swój pomysł pod kątem zapotrzebowania rynku? Jakie analizy mogą być przydatne rozważając komercjalizację pomysłu / innowacji i przede wszystkim dlaczego warto podjąć wysiłek?

Warsztaty poprowadzi Sebastian Deditius. Przez ostatnie lata mieszkał i pracował w Chinach, Hong Kongu i Dubaju w sektorze finansów. Po powrocie do Polski w ramach prowadzonych warsztatów i konsultacji dla rozwijających się start-upów konsultował wdrożenie i komercjalizację ciekawych pomysłów ze świata nauki. Był mówcą Chińskiej wersji TED.