Strefa Startup | 5.8.2016

Twoja marka w mediach społecznościowych

Słyszysz o nowej marce i pierwsze co robisz to sprawdzasz ją na Facebooku? Nie jesteś sam! Coraz częściej portale społecznościowe stają się głównym źródłem zdobywania informacji. Sprawdź, jak możesz wykorzystać social media w praktyce.

Kiedy: 18.08.2016 (czwartek), godz. 17:30
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala D
Wstęp: wolny, obowiązuje rejestracja na www.markawsocialmedia.evenea.pl 

Dla kogo?
Dla wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z social media lub prowadza profile, ale mają wątpliwości, czy robią to dobrze. Szczególnie zapraszamy start-upy i małych przedsiębiorców, a także osoby związane z marketingiem.

Czego się dowiesz?
- Jak przygotować strategię i plan komunikacji w mediach społecznościowych?
- Co możesz zyskać, a co stracić prowadząc komunikację w nowych mediach?

Dlaczego warto?
Będziesz wiedział jak zacząć lub co zmienić w prowadzeniu profilu w social media. Poznasz ciekawe case studies i dostaniesz dawkę najważniejszych informacji, które pomogą Ci w kreowaniu wizerunku swojej marki.

Prowadząca:
Liwia Delińska - doktorantka w Katedrze Marketingu na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Współpracuje z agencjami marketingowymi: Avocado Grupa Reklamowa oraz You’ll marketing & branding, a także samodzielnie realizuje projekty marketingowe. W rozprawie doktorskiej bada wpływ nowych technologii na zmiany w zachowaniach współczesnych konsumentów. Na co dzień zajmuje się komunikacją marketingową w mediach społecznościowych, analizami rynku i strategiami marketingowymi dla firm z różnych branż.

Więcej informacji na Facebooku wydarzenia.