Strefa Startup | 10.8.2016

Kredyt technologiczny – spotkanie informacyjne

Zapraszamy na spotkanie dot. naboru wniosków o dofinansowanie projektów w ramach poddziałania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Kiedy: 24.08.2016 (środa), 10:00 – 14:00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala F/H
Wstęp: wolny, obowiązuje rejestracja na www.22246-282.evenea.pl

Tylko do 30 września 2016 r. przedsiębiorcy mogą aplikować o środki na wdrożenie innowacji technologicznych – własnych lub nabytych wyników prac badawczo-rozwojowych. Zapraszamy na spotkanie informacyjne.

Dla kogo?
Dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które chciałyby wdrożyć wyniki prac B+R.

Czego się dowiesz?
- jakie są zasady naboru?
- jakie są kryteria wyboru projektów?
- jakie dokumenty należy złożyć?
- jak wygląda procedura aplikacyjna?
- jakie koszty można sfinansować w ramach projektu?

Dlaczego warto?
Dowiesz się, jak zacząć pracę z wnioskiem aplikacyjnym, jak wygląda proces naboru i selekcji oraz jakie warunki musisz spełnić, aby ubiegać się o dofinansowanie projektu. Dostaniesz dawkę najważniejszych informacji, które pomocą Ci w procesie aplikowania o środki na wdrożenie innowacji technologicznych.

Prowadzący:
Marek Trocha - P.O. Dyrektora Działu Konsultingu i Rozliczeń, Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego (UG), specjalność: Finanse Międzynarodowe i Bankowość oraz „Podyplomowego Studium Doradztwa Finansowego” na Wydziale Prawa i Administracji UG.

Specjalizuje się w następujących obszarach:
- tworzenie modeli biznesowych
- analiza portfelowa i zarządzanie ryzykiem
- inwestycje na rynku kapitałowym
- analiza techniczna i fundamentalna
- pochodne instrumenty finansowe
- przygotowanie wniosków aplikacyjnych o dofinansowanie ze środków UE

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. (ARP S.A.) od 1992 r. działa na rzecz wsparcia przedsiębiorczości oraz promocji gospodarczej Pomorza. Umożliwia pomorskim przedsiębiorcom korzystanie z dotacji unijnych. Wdraża Fundusze Europejskie dla firm oraz instytucji wspierających rozwój przedsiębiorczości. Realizuje również inne, ważne dla Pomorza projekty m.in. zarządza Funduszem Kapitałowym inwestującym w innowacyjne pomysły biznesowe, prowadzi Centrum Obsługi Inwestora odpowiadające za promocję gospodarczą regionu oraz obsługę inwestorów zagranicznych. Świadczy usługi konsultingowe, szkoleniowe i informacyjne dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Ponadto realizuje projekty europejskie o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.